Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ilyenkor mit akartok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ilyenkor mit akartok? (lent. )

Figyelt kérdés

15-16 éves fiúk!!


szóval felvesztek egy lányt MSN-re

azt mondjátok azért, mert csak ismerkedni szeretnétek

folyamatosan kérdésekkel bombázzátok, hogy minél többet megtudjatok róla

megemlítitek, ha esetleg arrafelé jár, ahol ti laktok szóljon;)

kéritek hogy küldjön képet, és ezután is beszéltek vele, szóval gondolom nem borzadtatok el a képtől:D

és még kéritek-kéritek hogy küldjön képet

ahogy belép a lány MSN-re, egyből ráírtok

vagy ha ti léptek be később, akkor is egyből ráírtok

elköszönéskor szia, puszi, jóéjt, szépálmokat :-)


szóval akkor tetszik nektek a lány nem?:D

és mikor juttok már oda, hogy elhívjátok valahova?:D


2010. jún. 30. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
ja vszinu tetszik, és ha van elég pozitiv visszajelzés részedröl akkor nem sokára
2010. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én 17/F vagyok, de igen, pontosan, ilyenkor bejössz a srácnak, és azt ajánlom, ha szeretnéd h elhívjon valahová, adj neki egyértelmű jeleket mondj neki te is ilyen dolgokat. éreztesd h érdekled. és akkor el fog hívni:)
2010. jún. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
általában ezt csinálom ha bejön egy csaj :D kivéve a kép küldést mert arra ott a myvip ;D
2010. jún. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ja előző vok és 18F de gondoltam irok
2010. jún. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Funktasztikus ***** válasza:

persze hoyg tetszik sőt..:D


14F

2010. jún. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
... mire 20 évesek leszünk :D
2010. jún. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
és ugyan ezt csináltam régen 1 lányal de nem akartam tőle semmit szimplán csak beszélgetni :)
2010. jún. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Igen ez így van, ahogy leírtad, ilyenkor tetszik a lány, sőt már kis idő alatt bele is szeret az ember : ) Ha a lány is ad jeleket, én spec. képet nem kértem arra ott a myvip, iwiw. Szerintem ha kérdezi mi újság veled, vagy, hogy hogy vagy, mond neki,hogy unatkozol, de nincs kivel elmenni sehova, meg stb. Aztán ha nem félénk egyből kapcsol! :D.


15/F

2010. jún. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:D

nos, persze én is mutatom feléje hogy kedvelem meg ilyesmi, de annyira nem merek neki jeleket adni, értem ezt arra például, hogy unatkozok, de nincs kivel elmennem sehova, mert mivan akkor ha mégse jövök be neki, akkor meg csak hülyének néz.:s

2010. jún. 30. 20:56
 10/10 A kérdező kommentje:

nincs semmi:S

két napja nem beszéltünk, nincs msn-en, vagyis hogy szerintem rejtve, mert bejelentkezett aztán eltűnt. gondolom azért van rejtve, hogy ne írjak neki, pedig eddig mindig ő írt rám!

akkor ennyi lennék? elvagyok felejtve? talált nálam jobbat?

vagy egyszerűen csak nem ér rá netezni?

nemértem!

2010. júl. 1. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!