Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit tehetek meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tehetek meg?

Figyelt kérdés

Szakitott a bnöm. Tudom hogy még van nála esélyem, éss vissza akarom kapni! Valamelyik felugrok hozzá dvdzni is. Egy romantikus filmet fogunk nézni, amit nagyonszeret:P ez a film alatt szerintetek mitcsináljak hogy jobb befolyást biztositsak magamnak? Mikor még jártunk, éss dvdztunk, megfogtam a filmezés alatt a kezét odabujt hozzám, éss simogattam a kezét:P(éss rengetek szájrapuszi, nameg adtam neki arcra is) szvaal most nemjárunk igy mit tehetek meg szerintetek?:P aztmondta hogy szeret még de már nemugy! TEhát nem szerelembol!


15/F

14/L

1 honaposak voltunkxD


2010. jún. 30. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Húú, ez aztán a hosszú kapcsolat. xD :D

Szerintem helyzettől függő, mert ha pl megengedi, hogy átöleld, az egyértelmű utalás.

Bár már az is utalás, hogy az exét felhívja magához dvdzni egy romantikus filmre. :D

Kapd le, hátha az segít. :DD

2010. jún. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
uhh azt azért még nemnagyon merem, mert egy életre megutál szentem! báár énmondtam hogy megnézhetnénk ezt a filmet, éss mondta hogy okéé! Csak nálunk nemlehet dvdzni mert kutya van ami mindig ugat, meg még 2 gyerek akiktol nemlehet kettesre romantikázni:)
2010. jún. 30. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:

fogd meg a kezét és ha furcsán néz rád akkor pedig mond hogy "bocs..csak nem birtam ki...és amúgyis megszoktam már."

amúgymeg télleg nem volt valami hosszú kapcsolat

2010. jún. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!