Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác aki tetszik, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki tetszik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én 15/L vagyok. Ő 17/F. Valószínű azt se tudja, hogy élek. Nagyon tetszik, és nem tudom, hogy hogyan hívhatnám fel a figyelmét magamra! Légyszi segítsetek! :))

(Nem kérek olyan hasznos tanácsokat, hogy: kezdjek el féllábon ugrálni előtte miközben a spanyol himnuszt éneklem, és kiskutyákat dobálok, bár viccesek, de nem kérek!) :D


2010. jún. 30. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott , hogy szoktál vele 1 társaságban lenni ?
2010. jún. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

az orra előtt tépd le magadról a felsőt.


erre biztosan fel fog figyelni :P

2010. jún. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nemakarlak megbántani, dee 17évesen lehet nem a 15éves csajok után fog érdeklödni! Jómondjuk 15/f vagyok és 16 éves a barátnöm!xD ezz mástészta. szvaal menj oda hozzá mutatkozz be stb... érdeklödj iránta...éss hagyd pár napig békén ha ir majd smst vagy bármi olyan jelet mutat ami arra sugalna hogy bejössz neki akk tuti siker;)
2010. jún. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1. kérdező: nem szoktunk :)

2. : köszi a tanácsot :P

2010. jún. 30. 19:19
 5/12 A kérdező kommentje:
3.: oké, köszi! :))
2010. jún. 30. 19:20
 6/12 anonim ***** válasza:
hol szoktad látni? van valami törzshelye? lemehetnél oda, lelhetnél hozzá/hozzájuk csak úgy beszélgetni pl..
2010. jún. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
sajnos csak suliban :S de focizik, úgyhogy szerinted focipályák közelében? :)
2010. jún. 30. 19:55
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem sz*pd le, az fel fog tűnni neki :)
2010. jún. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
menj fociedzésre a bnőiddel és tapsoljátok meg amikor golt rug vagy vmi trükköt cisnál:) aztán amikor vége elmehetsz mellett és odasughatod h jovoltál aztán menj el tuti kiváncsi lesz:) vagy iesmik:) 16l
2010. jún. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
menj fociedzésre a bnőiddel és tapsoljátok meg amikor golt rug vagy vmi trükköt:) aztán amikor vége elmehetsz mellett és odasughatod h jovoltál aztán menj el tuti kiváncsi lesz:) vagy iesmik:) 16l
2010. jún. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!