Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség! Milyen szöveggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Milyen szöveggel közeledjek egy lányhoz a utcán?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 13:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Szia, minden lány azt mondja 2 perc után hogy szörnyű

vagyok az ágyban, segitenél kideriteni hogy miért???"


Ezt egy tegnapi fake kérdés(vicc volt) alkalmából alkottam:D

2010. jún. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Beviz Elek ***** válasza:

Ha közeledsz, de elég távol vagy akkor mindegy, mert úgysem hallja. Ha már közelebb vagy akkor csak óvatosan... :)


Amúgy szerintem erre nincs sablon. Nincs olyan ami tuti beválik. Ha ránézel a lányra, meg tudod tippelni a beállítottságát. Én soha nem betanult sablondumákkal próbálkozok. Lehet, hogy a cicás is nagy poén, a csaj meg rádcuppen, mert mekora arc vagy... Hát az arc volt aki kitalálta. Az, aki neten elolvassa és úgy próbálkozik... Addig nem gáz amíg a csaj nem ismeri:D

Egyszerűen állj oda elé, mond meg az igazat (mármint nem azt, hogy elképzelted mesztelenül és most azonnal akarod, hanem azt, hogy mennyier jól néz ki), és hívd meg valamire. Utána meg már csak úgy kell előadd magad, hogy vevő légyen a stílusodra.

20/f

2010. jún. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ha szembe megy veled az utcán, mikor egymás mellé értek fogj vele kezet és mondd azt: "Jó napot kívánok. Én <név> felügyelő vagyok és azt hiszem ön annyira gyönyörű, hogy szüksége lenne egy testőrre. Betölthetem a pozíciót?"

Ezen biztos jót mosolyog...a többi meg majd megy magától

17/L

2010. jún. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Egyszerűen..

Szia. Onnantól meg már épp ami jön..

Szerintem hülyeség az a sok "csajozós" duma.

Csak legyél Önmagad és kész

=)

Sok sikert!

2010. jún. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
sztema 13:21es fagyis az teljesen oké...ha szimpi vagy neki akkor simán belemegy
2010. jún. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
hiszel a szerelem elsö látásba vagy sétáljak el elöted mégegyszer?
2010. jún. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Osonj a közelébe, majd vuvuzela az arcába.
2010. jún. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
a lábaddal
2010. jún. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!