Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok ennyire, hogyismo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire, hogyismondjam, "ilyen"?

Figyelt kérdés

Nem értem, miért vagyok ilyen. Megismerkedtem 1 lánnyal interneten, találkoztunk is végre, beleszerettem...Most egy táborban van éppen (1 hetes), és most azon idegeskedem, hogy nehogy valami másik sráccal találkozzon ):

2. találkán szeretnék valamit csinálni, mert tényleg beleszerettem és úgy érzem ő tényleg illik hozzám, de egyszerűen félek kimutatni az érzéseim, de nem tudom mit tegyek!!!

Miért van ez? Féltem mástól, miközben még nem is vagyok együtt vele...Egyszerűen összeomlanék, ha valaki más találna rá, nagyon beleszerettem...

Mit tegyek?


Egy nagyon ideges, (szerelmi)bánatos fiatal srác.


2010. jún. 30. 00:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt megérzik a lányok, ne légy bizonytalan.
2010. jún. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

öcsém nyugodj le

mi mehet rosszul?

2010. jún. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem a bizonytalanság, egyszerűen a szívem megszakad ha erre a lányra gondolok....Ilyen érzést még senki sem váltott ki belőlem...
2010. jún. 30. 00:10
 4/11 anonim ***** válasza:
De most mi itt a gebasz? Nem érdelek, öreg.
2010. jún. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
írjál addig is neki szép sms-eket vagy valami aztán csapj le rá ha otthon van:)
2010. jún. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nálam is volt már hasonló szituáció. Nincs ezzel semmi probléma. Én azt csináltam,hogy próbáltam a legjobb oldalamat mutatni és igyekeztem mindent megtenni annak érdekében,hogy sikerüljön a kiszemeltel összejönni és nem mutattam a gyengeséget amikor esetleg más is közeledett felé...küzdj és bízva bízzál szokták mondani :)

20/L

2010. jún. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jó 70 km-re lakik tőlem sajna...
2010. jún. 30. 00:11
 8/11 anonim ***** válasza:

70? és te ezért izgulsz? Barátnőm az ország másik felében talált srácot és 2 évig jártak, aztán összeköltöztek. még mindig együtt vannak. persze az úgy nem nehéz, ha csak hétvégéken találkoznak...

szóval ne rinyálj már! nincs az messze! ha szereted, érte mindent, nem? :)

2010. jún. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek az ismőrének a barátjának az unokatestvérének a lánya mondta hogy 90000 km-es távkapcsoltaból a pár 90 évig boldogan együtt élt. Nehogy el hidd a hülye szövegeket. És nézd a jó oldalát, ha megcsal, akkor legalább nem élted bele magad nagyon. Nem fogsz beledögleni.
2010. jún. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mindenkepp irj neki sms-eket vagy hivd fel, hogy tudja, hogy gondolsz ra:) 17/L
2010. jún. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!