Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Randidrukk". Viszont kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Randidrukk". Viszont kevés az önbizalmam. Mit mondanátok?

Figyelt kérdés

Holnap fogok először találkozni egy sráccal, és fura, rossz érzésem van. Arra gondolok, hogy a kevéske kis önbizalmamnak mennyire odavágna, ha nem tetszenék neki. Volt már barátom, nem is vagyok csúnyácska, de önbizalmam nincs. A fiúk általában nem csak a belső értékek miatt szoktak "dícsérni", vannak jó visszajelzések, de ilyenkor nem tudom, hogy kéne hozzá állnom a dologhoz. Tudom, kinek a pap, kinek a papné, és hogy mindenkinek volt már elutasításban része. Csak az a gond, hogy ha ez lenne, nem olyan könnyen lépnék túl rajta, mint az átlag.

Egyébként már megvan a program is, már csak le kéne nyugizni valamennyire. Erre mit mondanátok?


2010. jún. 29. 23:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Hát póker-arc vagyok, legalább is remélem:) Telóban már sikerült palástolni az idegességet:D

Ja, és képet meg nem tudok küldeni...nem elérhető az e-mail címed!

2010. jún. 29. 23:40
 12/14 anonim ***** válasza:
akkor tedd be ide a linket. Nem veszítesz, megmondhatja sokmindenki, hogy szép vagy e (mindenkinek más az ízlése dehát)..
2010. jún. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Egy ország előtt azért nem hirdetem a fejemet...

Nem túl nagy intelligenciára vallana:D

2010. jún. 29. 23:43
 14/14 anonim ***** válasza:
írtam egy levelet :)
2010. jún. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!