Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Randidrukk". Viszont kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Randidrukk". Viszont kevés az önbizalmam. Mit mondanátok?

Figyelt kérdés

Holnap fogok először találkozni egy sráccal, és fura, rossz érzésem van. Arra gondolok, hogy a kevéske kis önbizalmamnak mennyire odavágna, ha nem tetszenék neki. Volt már barátom, nem is vagyok csúnyácska, de önbizalmam nincs. A fiúk általában nem csak a belső értékek miatt szoktak "dícsérni", vannak jó visszajelzések, de ilyenkor nem tudom, hogy kéne hozzá állnom a dologhoz. Tudom, kinek a pap, kinek a papné, és hogy mindenkinek volt már elutasításban része. Csak az a gond, hogy ha ez lenne, nem olyan könnyen lépnék túl rajta, mint az átlag.

Egyébként már megvan a program is, már csak le kéne nyugizni valamennyire. Erre mit mondanátok?


2010. jún. 29. 23:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha már eljutottatok egy találkáig, nyilván tetszel neki, felesleges izgulni. Amennyiben mégsem tetszenél neki, hát istenem, ez van, előfordul bárkivel, jön más...
2010. jún. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a cipőben vagyok... :S csak nekem még van egy kis időm, nem holnap találkozunk.. Remélem azért tud valaki valamilyen megnyugtató választ adni, meg persze sok sikert, hajrá! ;) Amúgy velem is az a baj, túlizgulom, pedig nincs értelme :D Minden jól fog alakulni, ne félj! :)
2010. jún. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

hát ha ő hívott el téged akkor szerintem nem azért hívott el mert, hogy nem jössz be neki vagy ilyesmi. ne idegeskedj ilyen dolgokon, ink nyugodj le.


16/f

2010. jún. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Jól van, köszönöm:) Megpróbálok:)

Igen, szerencsére van egy barátnőm, aki próbál megnyugtatni, már ez is nagyon sokat jelent.

2010. jún. 29. 23:15
 5/14 anonim ***** válasza:
én pont egy olyan lányt szemeltem ki aki kicsit félénk,önbizalom hiányos....ez fogott meg benne meg persze aranyos és jól is néz ki....ezzel azt akarom mondani h nem mindig baj ha kevés az önbizalmad hidd el pár bók után már megfog nőni:D nem kívánok sok sikert mert a leírás alapján meglesz...már az hogy elhívott félsiker:D
2010. jún. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egyaránt megmutatod a belsőd, mint a külsőd, beléd fog szeretni, az biztos. Ezért ha akarod, lenyúkik a torkodon, és kifordítalak, hogy lássa a belsőd is.
2010. jún. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Na hát a kedvem Babi néni és bikicsunáj után egyből jobb lett:D

És Te, aki hasonló cipőben jársz, de nem holnap lesz a randi: sok sikert és minden jót! Biztos jól fog menni minden! (Bár magamat is kívülállóként tudnám szemlélni...)

2010. jún. 29. 23:23
 8/14 anonim ***** válasza:

Mutass egy képet magadról (küldd el privibe a linket).

Amúgy figyu.

Én egy lánnyal találkoztam, aki ráadásul 14 (fiatalabb vagyok nála...) és kicsit paráztam, hogy máshogy fog állni a dologhoz a csajszi. És nem... MINDENRŐl, télleg MINDENRŐl tudtunk beszélni, mindig valami jó témát fel kellett hozni.

És én meg beleszerettem és van köztünk 70 kilométer.

Na, neked még mákod van talán.

Ne legyél ribi, legyél kedves, meg legyél teljesen laza és nyugodt, és nem kell feszültnek lenned. A srác érdeklődését felkeltheted, ha egyszerűen csak kedves leszel vele és leesik neki "húú, basszus...nagyon jó ez a csaj!" Sok szerencsét! :)

2010. jún. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ohh, hát köszönöm, ez biztató..Hát meg sem közelítem a tipikus ribit, szerencsére, erre büszke is vagyok. Nem tudom, mennyire látni, hogy nem teng bennem az önbizalom, hát majd kiderül...
2010. jún. 29. 23:35
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem kell parázni, mert nem lehet észrevenni, hogy nincs sok önbizalmad, csak legyél természetes. Ennyi. :)

Előző voltam.

2010. jún. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!