Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha a buliba egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a buliba egy csajt a csajos társaságából elhívom, és véletlenül azt mondja hogy bocs de nem (? )

Figyelt kérdés
Ilyenkor legyünk rámenősek, vagy hagyjuk?
2010. jún. 29. 18:18
 1/4 Timi: ) ***** válasza:
85%

Társaságból nem érdemes elhívni,mert a barátnői előtt lehet másképp reagál...Ha szeretnéd félrehívni,akkor figyeld mikor megy wcre pl.és akkor elkapod" hogy szia,bocsi,beszélhetnénk pár szót?(szépen mosolyogj közben)

Ha mindenképp társaságból akarod elhívni valószínű nem fog menni,de ha elmegy,akkor amint visszaér ti lesztek a téma,hogy nah mit akart??!!

23/L

2010. jún. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
Elő a viperát (a fehéret köpőt), és vagy jössz, vagy itt duglak meg az emberek előtt, rébánc!
2010. jún. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

1et értek 1.-vel.

velem is előfordult, hogy flegmáztam 1 fiúval, mikor a barátnőim ott voltak, pedig alapból mindig kedves vagyok, még ha vissza is kell utasítanom valakit.

az viszont hülyeség, hogy várja +, mikor klotyóra megy. szerintem köztudott tény, hogy a lányok minimum párosával járnak WC-re.

2010. jún. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért párosával, mert egyedül nem mernek.
2010. jún. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!