Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy haverodba szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy haverodba szerelmes vagy, de semmi esélyed nála viszont nem akarod hanyagolni mert túl jó barát, hogy éled túl?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam is ilyesmi a helyzet, hogy tetszik egy csaj, viszont most tudtam meg, hogy van barátja. Hát valahogy túl kell tennem magam rajta, mert én sem akarom hanyagolni... talán figyelmen kívül hagyom azt a tényt, hogy jelenleg semmi esélyem...
2010. jún. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nehéz eset!

Muszáj lesz valamilyen szinten hanyagolnod, ahhoz hogy ne ess bele még jobban..nagyon rossz szitu..Én is voltam már ilyenbe, és ha ugyanúgy megy minden tovább..akkor bármi lehet belőle..

Két esetem volt.Az egyikkel 2 év után beszéltünk újra és hihetetlenül jóba lettünk..A másik meg a legjobb barátom lett, miközben volt egy távkapcsolatom..Hát annyira egymásba zúgtunk hogy már 9 hónapja együtt vagyunk...


Nézd meg, gondolkodj, mekkorák az esélyeid..És ha látod a jeleit hogy tetszel neki..ne add fel.:):)Nekem is így rabolták el a szívem..:)

2010. jún. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon könnyű ha úgy jársz mint én hogy a lány csak amolyan fiú-lány barátságot akar tőled és akkora egója van hogy már ő a félisten és simán megmondja neked hogy nem vagy neki elég jó és erre folyton utalgat... Így nem nehéz kiszeretni egy lányból és ma már tényleg csak barátság maradt
2010. jún. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Velem is hasonló a helyzet..már 3 éve ismerem őt, viszont csak nemrég lettünk tényleg jó viszonyba..jöttek a közös bulik..és egyre nehezebb volt elviselni, hogy nem lehet az enyém. Minden dolgot velem beszélt meg, ez még nehezebbé tette. De muszáj volt elviselnem, mert nagyon fontos, mint barát. Azóta volt köztünk több is, és elviselhetetlen. Azt tanácsolom, hogy ne hanyagold el, viszont tarts egy bizonyos távolságot, mert az lesz veletek is lehet, mint velünk. Mindig vissza-vissza tértek egymáshoz, de csak kavarás szinten. És ez nagyon rossz, viszont ki kell bírni, ha nem akarod elveszíteni. :S
2010. jún. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Velem is ez van :S

Nincs barátja legjobb haverom totálisan beleestem:S

16 éves

én csak 13.

és már nem tudom mit tegyek ugy beleestem:(

Nagyon rossz :( Pedig nagyon szeretem

2010. júl. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!