Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretek egy lányt, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy lányt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na szóval az van, hogy szeretek egy lányt és már ő a barátnőm is volt. Azt mondja, az a baj, hogy hülyének nézem és azt akarja, hogy hagyjam békén. Csak én nem akarom, mert szeretem. Mit mondjak neki, hogy meg tudjon bocsátani?
2010. jún. 29. 04:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem akarlak megbántani, de a helyesírásod alapján azt tanácsolom, hogy inkább keress másik lányt magadnak, ezt hagyd békén! Biztosan oka van, hogy nem akar tőled semmit ...
2010. jún. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
hmm...és honnan tudjuk, hogy ez a szóban forgó lány jobban tud-e írni, mint a kedves kérdező?
2010. jún. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
amúgy nem tudok válaszolni a kérdésre, mert amellett, hogy helyesírásilag.....hát......erősen kifogásolható, tartalmilag is elég szegényes....
2010. jún. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak mond a fiúk szokásos dumáját...Ne haragudj nem akartalak megbántani,Ígérem jóváteszem stb.stb.stb.
2010. jún. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

én is mindig mondom a barátomnak, h te hülye vagy.... meg idegesítesz.... de itt nem mind1 a hangsúly.... én ezt viccesen szoktam mondani... me ettől még szeretem....

és mond meg neki, h nem akartad megbántani, hülyének nézni stb. amúgy ezt a hülyének nézlek dolgot minden pasi elköveti... XD

végülis nem lehet azt mondani, h esélyed sincs.... 1x már valamiért járt veled...

2010. jún. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem tartsd tiszteletben a lány döntését, őt verd ki a fejedből sok lány van még a világon, csak nyisd ki a szemed és akkor észreveszed őket:)
2010. jún. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sötét volt és én úgy írtam hogy nem néztem a billentyűt.
2010. jún. 29. 18:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Pepe...hol volt sötét a fejedbe?
2010. jún. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

de hülyék itt egyesek mégis minek kötődtök ha?


ne kérj tőle bocsánatot és inkább vegyél neki egy milka csokit.


plusz érezze jól magát veled de nem kell udvarolnod így lesz a tuti.

2010. jún. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

még azt kifelejtettem,hogy csináld ezt napokig de nem kell minden nap venni neki ajándékot mert akkor uncsi vagy és ki fog használni.


csak érezze veled jól magát és kész.plusz este dobsz neki egy sms-t hogy jóét puszival és kész:)

2010. jún. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!