Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretek egy lányt, aki 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy lányt, aki 2 évvel idősebb. Mit tegyek? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Már régóta ismerem őt,és már régóta tetszik nekem,csak nem merem\mertem neki bevallani,hogy szeretem.Ezért próbáltam lebeszélni magam róla,de nem ment.2 évvel idősebb,mint én,nem merek vele beszélni,ha a barátnőivel van.Egyébként szerintem,ő nemcsíp engem.Az interneten bunkó velem,a valóvilágban pedig nemsokat beszélünk...De én akkor is szeretem...Mit lehet ilyenkor tenni?:\

14\F


2011. márc. 15. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%

Csajok nem igazán kedvelik a fiatalabb srácokat.. :/


Végetért távkapcsolatom egy 3 évvel idősebb csajjal "esett meg" (én F/16) de egyszerűen ebben a korban még sajnos sok ennyi korkülönbség.. :((

2011. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszoltál.Hát igen...már akkor értem,miért bunkó velem.De azért még várok 5Leteket:\
2011. márc. 15. 20:38
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Azt tanácsolom, hogy valahogy felejtsd el, járj el sportolni ismerkedj stb és majd elmúlik, és lesz egy korodbeli csaj, aki talán többre értékel.
2011. márc. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

"Az első szerelem,az igaz szerelem" Elvén működöm.

De,Köszi a választ:)

2011. márc. 15. 20:45
 5/13 Neji ***** válasza:
Akkor menj oda és beszélgess vele:P
2011. márc. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
legyél határozott és ne félj, tudom egyszerű mondani meg minden, de nincs más megoldás.. nincs semmilyen topsecret csúcsötlet amivel úgy magadévá tudnád tenni h nem szólsz hozzá 1 szót sem
2011. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Most is.Ráírtam msn en,sz@rik visszaírni.áh:\

Köszönöm szépen a válaszolóknak.

2011. márc. 15. 20:59
 8/13 anonim ***** válasza:
hát fiam, élőben menj oda hozzá..
2011. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
tudom tudom,hogy most internet meg minden ahh.Félek h kinevetnek.Na mindegy,holnap megpróbálom...Mégegyszer köszi=)
2011. márc. 15. 21:04
 10/13 anonim ***** válasza:
akkor félj, és ne menj oda hozzá. félj mindig, úgy nem fogsz beégni, nem fogsz pofára esni, nem nevetnek ki. de akkor a büdös életbe nem lesz barátnőd, na ezt vésd az agyadba :)
2011. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!