Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretek egy lányt, aki 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy lányt, aki 2 évvel idősebb. Mit tegyek? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Már régóta ismerem őt,és már régóta tetszik nekem,csak nem merem\mertem neki bevallani,hogy szeretem.Ezért próbáltam lebeszélni magam róla,de nem ment.2 évvel idősebb,mint én,nem merek vele beszélni,ha a barátnőivel van.Egyébként szerintem,ő nemcsíp engem.Az interneten bunkó velem,a valóvilágban pedig nemsokat beszélünk...De én akkor is szeretem...Mit lehet ilyenkor tenni?:\

14\F


2011. márc. 15. 20:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ferikeee


Attól még, hogy te balek vagy, attól még nem a korkülönbség itt a lényeg. Főleg, hogy ez teljesen ugyan olyan, mintha a fiú lenne idősebb 2 évvel.

2011. márc. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Mentifantezsvér ***** válasza:
a korkülönbség csak akkor létfontosságó ha pl a 2 évvel időseb csaj elég nagylányosan néz ki te meg 14 vagy és alacsony vagy és kisfiusan nézel ki. mert akkor érthető eza helyzet. jobbesetbe is max öccsének tekintene. viszonta 14 vagy és magasabb és kinézel legalább 16 nak akkor a kor szart se számít. de azis lehet hogy semmi köze a korhoz és simplán nem jössz be neki.:S
2011. márc. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
az elsőnek nincs igaza, mert nekem is van egy 2 évvel fiatalabb srác aki nagyon tetszik!! és nagyon jóban vagyunk
2011. márc. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!