Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez bejön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez bejön?

Figyelt kérdés
Egy érdekes módszer takarok kipróbálni :D Méghozzá azt, hogy unokaöcsémet leviszem a strandra, aztán hagyom hogy nemtom, legyen vhol. (csaj felszedésről van szó) Odamegyek az alanyhoz, és megkérdezem tőle hogy nem látta e ezt és ezt (az unokaöcsémet), aztán vagy aztmondja hogy látta, akkor kérem hogy mutassa meg, vagy azt h nem, akkor max megkérem hogy segítsen már megkeresni. Aztán megtaláljuk minden zsír megkérdezem a nevét hány éves egyébdolgok beszélgetek vele aztán hirtelen mennem kell, ezért kérek egy elérhetőséget pl telószám v msn. Szerintetek?:D
2010. jún. 28. 22:46
1 2 3
 21/28 Nowan ***** válasza:

Szuper terv! ;-)))


Csak vigyázz nehogy uncsitesó lenyúlja és már a kinézett csaj húgicáját fűzze hogy : "Nem láttál erre egy 16 éves mamlaszt aki engem keres?"

2010. jún. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
:D:D
2010. jún. 30. 18:56
 23/28 anonim ***** válasza:

Szi

Nekem mondjuk ez teljesen bejönne na persze ha a pasi tök helyes,vagy kedves és tutira a csajok ugy vannak vele hogy na egy ilyen pasival tök jó lenne 'élni'

egy másik 13 éves lány:)

2010. jún. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

jó ötlet, de ennél egyszerűbb módja is van az ismerkedésnek. nálam a legpoénosabb, és általában nyerő dolog: "szia, te vagy az??" erre nem tud mit mondani és már kezdheted is, hogy honnan is ismered.

a másik, ha csajozni akarsz, csajjal menj!!!

ha nővel mész buliba, a többi tapadni fog rád, ki akarják majd ütni tőled azt akivel vagy. ez tapasztalat. Ezért zavar mindig ha van csajom :)

ha elmegyek vele buliba a többi csaj nyomul rám. ha haverokkal akkor nem

2010. júl. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

utolsó...talán azért mert mint neketek a lányoknál nekünk a fiúknál ha nagy csoportba vannak ciki...amúgy meg azért nyomulósabbak ha lánnyal mész mert ugye valami tetszet rajtad annak a lánynak:D XD

13/L

2010. júl. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Ezt a választ te írtad.


A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 06-29 16:54

A kérdező kommentje:

ok :D:D



A komment megírásának időpontja: 06-29 21:11

A kérdező kommentje:

várjá, 13/l hun lax?:D



XD miért érdekel??XD amúgy előzőt én írtam:)

13/L

2010. júl. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
én ezt már megcsináltam!
2010. okt. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

előző vagyok


úgy csináltam ahogy írtad csak egy haveromat kerestem és amikor már elkeztünk tök jól dumálni meg minden akkor montam neki hogy Most jutott eszembe hogy már rég elment csak nem szólt nekem.

2010. okt. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!