Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak lányok is ilyesmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak lányok is ilyesmi helyzetben?

Figyelt kérdés

20 vagyok és még soha nem volt barátnőm. Igaz, hogy nem járok bulizni, se a városba se sehova, csak ahová kötelező (suli, gyakorlat, meg most ugye a nyárigyakorlat). Amúgy itthon punnyadok. Ismerkedni mepróbáltam már a neten, semmi sikerem nem volt. 3 lányból 2-nek abszolút nem jöttem be, a 3. azt mondta, hogy helyes vagyok, meg aranyos, csak túl messze lakunk egymástól, és én nem járok egyetemre...-.-'

Na itt el is ment az egésztől a kedvem, azóta nem próbálkozok, csak néha chat.hu-n ráírok valakire, de ott mindent lehet, csak beszélgetni nem.

Aztán tavasz elején megláttam a buszon egy lányt, de nem merek felé közeledni, mert egy, nem akarok beégni, kettő ő gimis, tuti nem lennék elég okos neki, három: 3 évvel fiatalabb nálam. Pedig nagyon tetszik nekem, de inkább szenvedek, mint hogy beégjek.


Érdekelne, hogy vannak-e lányok is hasonló helyzetben, vagy ez csak "férfibetegség"?


2010. jún. 28. 22:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

akármennyire kellemetlen is olykor, próbálkozni kell. Máshogy nem megy. Elvileg a férfi a domináns, vagyis neki kell kezdeményezni, gyakorlatilag meg szintúgy. Vagyis muszály lesz előbb utóbb erőt venni magadon és neked lépni.

Haverom szokta mondani, az oroszlánnak is csak 10-ből 2-3 jön be, de azzal jól is lakik :)

2010. jún. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
love.hu gyaloglochat.hu a kedvenceim :)
2010. jún. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia! Lány vagyok és íme, bölcs tanácsaim: amit az utolsó 4 sorban írtál, azon sürgősen változtass, hiszen "gyáva szív még sohasem nyert meg szép hölgyet". Nem történt még semmi a buszos lánnyal, de már tudod, hogy beégsz, ostoba vagy, 3 év korkülönbség iszonyú, és a csendben szenvedés a megoldás. ??? Lépj valamit az ügyben, mi a legrosszabb, ami történhet? Hogy az lesz, amit jósoltál magadnak. Az orrodat tuti nem fogja leharapni, bátorság! Tele a világ töketlen tutyimutyikkal, állj ki a sorból! Ez az én lánybetegségem, hogy a rendes fiúk gyávák, a bunkók meg nem kellenek nekem. Hajrá, szorítok!
2010. jún. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!