Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak jó netes társkeresők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak jó netes társkeresők?

Figyelt kérdés
Tudom hogy van egy csomó, de olyan kéne ahol sokan vannak fenn fiatalok, részletes adatok vannak megadva, és ami a legfontosabb hogy pörgős. Nem olyan hogy a tagok 90%-a egy éve nem lépett be. Ja és ingyenes!
2010. jún. 28. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
NINCSENEK!!!!!!!!!!!! neten társat keresni hülyeség mindenki mást ír ki mint ami valójában!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jún. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kinek mi a jó. Nézz körül a tarskereso.lap.hu-n. :)
2010. jún. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
love.hu meg iwiwes love hunter szerintem. Báár őszintén szólva tapasztalatból mondom olyan mint egy katalógus hogy kivel akrasz dugni :)
2010. jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
chat.hu xĐ
2010. jún. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
myviprandi ismerek olyat akinek bejött...
2010. jún. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem a rokonom egy ilyenen jött össze egy csajjal bár nem tudom milyen oldalon... Biztos hogy vannak jók, de inkább mint átnézel egy nap 100 srácot, vagy csajt addig körülnézhetnél a környékeden + ezeken elég sok csaló is van /főleg az ingyenesen/ pl. berakja valamilyen model képét és leírja hogy ő milyen okos, szép, stb. és amikor meglátod egy pattanásos csajt látsz. Ezt azért írtam le mert az egyik haverommal ez megtörtént.
2010. jún. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
persze hogy vannak..pl.szexpartner.hu!!:D
2010. jún. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Baluka423 válasza:

randik.hu - [link]


Igényes, nagyon profi és még ingyenes is!

2011. márc. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!