Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes társkeresők! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresők! Szerintetek mikor lenne ideje találkoznom a fiúval?

Figyelt kérdés
Azoknak tenném fel a kérdést, akik hisznek a netes társkeresésben. Leszögezném először én se hittem, de megkedveltem valakit, úgyhogy hiába írnák most le nekem, hogy inkább keressek valakit élőben :) Az a helyzet hogy a srác külföldi, de van pénze. Azt mondta, hogy ha szeretnék valamit ( beleértve a találkozást) akkor szóljak neki, és megteszi, de én még nem érzem, hogy kész lennék rá, illetve ez mégsem olyan, mintha a szomszéd megyében élő srác levonatozna hozzám reggel és este hazamenne, sem árban, sem időben nem olyan... Három éve ismerem, de két évig nem beszéltünk egymással, de idén Valentin napon kibékültünk, és most úgy néz ki, hogy mindketten eléggé beleestünk a másikba ( már amennyire találkozás nélkül lehet). Arra gondoltam megvárom, míg ő mondja, hogy szerintem találkoznunk kéne, mert neki ott a munka, meg hát az ő pénze fogy. Nekem is itt az egyetem, csak az, hogy elég rossz, hogy tudom, hogy amíg így folytassuk nem juthat előrébb a kapcsolatunk, na meg lehet a nyár sem lesz sokkal alkalmasabb, mert akkor meg valószínűleg dolgoznom kell.
2011. márc. 30. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne azt várd, mikor mondja, bár ez is egy megoldás. Akkor hívd el, ha te is úgy gondolod.

Én sosem találtam neten barátnőt, de simán összejöhet bármi mindenkinek, ez nem attól függ, hogy hol.

2011. márc. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben minnél hamarabb találkoznék vele, mert már volt rá precedens, hogy trauma ért, mikor vártam a netre felrakott képen látható valakit, és odajött egy ahhoz hasonló nyomi alkoholista! Fújjj. Még belegondolni is rossz
2011. márc. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jujj, az durva... Róla elég sok kép van, úgyhogy annyira nem félek tőle, hogy ilyen megeshet. Viszont átmenetileg ezt meg lehetne oldani kamozással is. Legkésőbb a nyári szünetben azért találkoznunk kéne szerintem...
2011. márc. 30. 11:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Tessék az illetővel minél előbb személyesen találkozni! Csak úgy fog kiderülni, hogy személyes kontaktusban is kedvelitek-e egymást.


Ne agyalj azon, hogy ez neki sok pénz, és idő, meg dolgozik. Ha felajánlotta, hogy elmegy hozzád, akkor ezt azért tette, mert neki nem jelent gondot.


Mondd meg, hogy szeretnéd látni, a lehető legközelebbi időpontban, ami mind a kettőtöknek jó.


Nem érzed rá késznek magad? ...Szerintem egy, max. másfél hónapnál tovább nem érdemes neten ismerkedni, utána már mindenképp találkozni kell. A szimpátia addigra már kialakulhat, s ezután mindenképp ki kell fürkészni, hogy személyesen milyen együtt lennetek. Lehet, hogy csalódás lesz, de akkor derüljön ki minél előbb.


23 L

2011. márc. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"Róla elég sok kép van, úgyhogy annyira nem félek tőle, hogy ilyen megeshet. " Figyelj! Én is így voltam vele. A virtuális beszélgetés és a személyes stílus ég és föld. Én már úgy voltam vele, hogy neten belészerettem. Még azt is lefényképeztük egymásnak, mit eszünk, meg éppen mit csinálunk az adott percben. Aztán persze megszületett az agyamban egy teljes értékű románc, sőt.. a közös életünk is. Az első 5 percben kiderült, hogy nagyon benéztem, és ez az internetes időhúzás semmire sem jó, max arra, hogy mégnagyobbat csalódj. Én ezt csak azért mondom, mert nem akarok Neked rosszat. Örülök, ha negatív hatás nem fog Téged érni, de jobb félni....
2011. márc. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minnél hamarabb kell találkozni, ahogy felettem is írták, nagyon okosan.


Internetes ismerkedésből, beszélgetésekből csak azt lehet leszűrni, szimpatikus-e a másik,és egyáltalán van-e kedved vele találkozni. Ha igen, akkor élő kontkatus révén tudod csak Igazán megismerni. Ha a szimpátia adott, találkozni kell. Minden azon túl menő "netes álmodozás" csak időhúzás.

2011. márc. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom és igazatok van! Köszönöm szépen a válaszokat! Össze is vesztünk már miatta, hogy volt, hogy napokig nem beszéltünk és ő megsértődött, mire én mondtam, hogy mert kényelmetlen nekem ez az egész szitu, hogy csak írkálunk, és jó lenne már, ha kicsit előrébb tudnánk ugorni az időben. Most azt mondja, hogy elutazik a barátaival pár napra Spanyolországba... hát jó megy neki. De ezek szerint talpraesett, és legalább nem lesz annyi gondom vele.
2011. márc. 30. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!