Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mgepróbáljam még egyszer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mgepróbáljam még egyszer?

Figyelt kérdés
Összevesztem a pasimmal akivel 3 hónapja járunk/jártunk. Mindig más fiúkkal szórakoztam de nagyon nagyon szeretem. Én mindig elmondtam neki mindent, de ő ugy értelmezte, hogy megcsalom és szakított velem. aztmondta még szeret, de tudom, hogy közben más lányra is " szemet vetett". Megpróbáltam vele kibékülni de mindig kikapcsolja a telefont és aztmondja, már nem bízik bennem. Nem tudok nélküle élni? Megpróbáljam még egyszer a békülést? Vagy ez ilyenkor már nem normális?:S
2010. jún. 28. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt elcseszted, de nagyon.
2010. jún. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Nem tudok nélküle élni?"


- De tudsz.


Hagyd békén, hadd keressen egy érettebb lányt, mielőtt még egész életére megutálja a női nemet.

2010. jún. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért más fiúkkal szórakoztál, ha ott volt neked ő. Persze nem azt mondom, hogy minden pillanatot vele kellett volna töltened, de ez akkor sem volt "normális" viselkedés. Én nem is csodálkozom, hogy ezt megcsalásnak értelmezte. Inkább keress mást, hagyd őt békén, és viselkedj máskor normálisabban, hogy ne ess megint pofikára.
2010. jún. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Funktasztikus ***** válasza:
mind2 ötöknek jobb leszu külön
2010. jún. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akar veled többet találkozni, nincs más, tovább kell lépni! Keress valaki mást!
2010. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!