Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kulfoldon vagyok, megismertem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kulfoldon vagyok, megismertem valakit es nem tudom mi van koztunk. Jart mar igy valaki?

Figyelt kérdés

Udv!


Fel eve lett vege egy hosszabb kapcsolatomnak, azota egy novel randiztam es fekudtem le. Karacsony elott par nappal elutaztam Azsiaba, jelenleg is itt vagyok, es a hotelben, ahol megszalltam (1 honap van meg hatra a hotelfoglalas lejartaig addig itt leszek), megismertem egy oroszorszagi not, akivel egyidosek vagyunk, es sokat beszelgetunk a neten is, mert en kozben dolgozom, es ha lemegyek cigizni a hotelhez, mindig ott terem O is, utana eloall programokkal, pl. a szilvesztert egyutt toltottuk, elmentunk megnezni a tuzijatekot egyutt, de semmi tobb nem tortent. Ma reggel mikor lementem cigizni a hotel udvarara, kb. 5 perc mulva O is ott termett, es eloallt azzal, hogy menjunk ki a folyo partra. Jol elvoltunk, sokat beszelgettunk, tobbszor megerintettem a derekat a vonaton is, hogy ne essen el, sokszor veletlen is egymashoz erunk. Nagyon tetszik a lany, de nem akarom elsietni a dolgot, hogy esetleg megcsokoljam, mert, lehet, hogy baratkent tekint-e ram, egyszeruen nem tudom eldonteni, ilyen meg nem tortent velem, altalaban eszre veszem a jeleket, hogy mikor kerulok be a baratzonaba, de most nem megy. Nagyon szivesen megcsokolnam mar, de felek, hogy O nem szeretne, es akar ra is mehet a "baratsagunk". Nagyon nehez helyzetben vagyok, mert ugy erzem, hogy osszeillenenk, errol beszeltunk is burkoltan, de igazabol nem ertheto a helyzet, es nem akarom megbantani, mert kedvesnek tartom, es szeretnek vele akar baratsagban is maradni. Eleg felenk amugy, csak nem tudom, hogy miert akar velem logni. EGYSZERUEN NEM TUDOK RAJONNI, igy, hogy massal nem igazan beszelek a hotelben (nem sokan beszelnek angolul csak 1-2 50+ ember). Segitseg!!! :D



2019. jan. 1. 16:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ugy kezdodott az egesz, hogy lattam , hogy benazik a mosogeppel, segitettem neki, majd kesobb visszamentem, de nem volt mar ott, igy hagytam neki egy cetlit, ha esetleg unatkozik, irja le a papirra az elerhetoseget. Meg az nap este "randiztunk", de 27-en volt. :D
2019. jan. 1. 16:30
 2/12 A kérdező kommentje:
Oszinten, csak le akartam fektetni, de ez mara mar kicsit megvaltozott bennem...
2019. jan. 1. 16:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Figyu, ne szarjbe, feszegesd a határokat, fogd egyre érzékibb helyeken, egyre hosszabban, azt majd mrgàllít ha nem tetszik.
2019. jan. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tul jo ahoz, hogy elrontsam, mind belsoleg, mind kulsoleg, de nem akarok sokat, szarakodni, nem azert jottem ide :D
2019. jan. 1. 17:15
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz akkor mit szarakodsz?

Beszélj vele mondd el hogy vonzódsz hozzá, ennyi!

2019. jan. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igy vissza olvasva latom magam mint egy nyavogos kislany... PFF

Nem tudom lehet szerelmes lettem igy eletemben eloszor, 30-on tul? :D

2019. jan. 1. 18:30
 7/12 A kérdező kommentje:
Eleg bunkon vissza lett utasitva a kozeledesem :D Oroszosan :DD
2019. jan. 2. 09:46
 8/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom. :(

Mi történt?

2019. jan. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Arrogansan viselkedik. Epp, hogy koszon azota mikor talalkozok vele a hotel kornyeken... :D Vigyazni kell az orosz nokkel, affele naciszok ugy velem... :)
2019. jan. 5. 03:15
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez egyértelmű sajnos, de jobb, hogy kiderült gondolom. Pedig szerintem teljesen jól csináltad, ahogy leírod, mármint a közeledést.
2019. jan. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!