Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? (részletek lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

szwal..van egy srác 19 éves én 13 sokszor találkoztunk beszélgettünk nagyon bejön nekem régóta..

nekem pedig mindig mondta h lehetnék 2 évvel idősebb meg ijenek..

tudni illik nem egoista szándékból írom de mindenki ijen 15-16nak hisz engem..nemtudom ezekszerint többnek láccom mint amennyi vagy..

és..egyik este msnen beszélgettünk ésmondta h "az a baj nembízom benned"..mondom "bennem miért..oO"mondja hogy "mert énmár gondoltam arra is h titokba járhatnánk"..és kérdezgette h benne lennék e...meg h nagyon bejövök neki..meghogy nekem ő bejön e meg ijenek..meg ijet irt h szépségem stb..

és azota nagyon furcsán viselkedik..

ha itthon van és nem dolgozik akkor vmit kitalál h ne tudjunk találkozni..ha dolgozika akoor azért nem..

nagyon furcsa nagyon megszerettem..

(tudom majd jönnek azok a válaszok h jaj 13évesen inkább ceruzávl meg a tanulással kéne foglalkozni..de sajnálom a szívnek nem lehet parancsolni..:( )


mit csináljaak?!

13/L


2010. jún. 27. 23:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

23.45ötmutat az órám..-.-""

amugy meg kitűnő vagyok mindenből ; )

2010. jún. 27. 23:46
 12/15 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a szüleidet:D
2010. jún. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

de most miért vagytok ilyen bunkók ?

már bocsánat.

azthittem itt normális választ kapok legalább 1 embertől.

de mindenki csak lehurrog.

akkor mennyetek azt nézzétek meg nektek milyen életetek van.

vagy ha idősebbek vagytok már akkor köszönöm de nekem sem könnyű hiszen most serdülök.

naPáá.

2010. jún. 27. 23:51
 14/15 anonim ***** válasza:
Ilyen későn ne nagyon várj normális választ. Amugy ha titokban akar járni az rég rossz. Ilyenbe sosem mennék bele. Szexuális kapcsolatot te lehet, hogy nem akarsz, de ő igen. Szerintem hagyd. Majd két-három év mulva vissza lehet térni rá...
2010. jún. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Simán összejöhetsz. Egyik ismerősöm is ugyanilyen helyzetben volt 1 évig jártak.
2010. jún. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!