Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kerüljek vele olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerüljek vele olyan helyzetben h smárolni tudjunk? .

Figyelt kérdés

egy közösségi helyre járunk nem fontos a hely neve...

nagyon kedves velem meg minden a lényeg egyértelműen tudom hogy bejövök neki és 1x már le is akart smárolni csak el kellett jönnöm és nem volt semmit

most viszont szerintem nem fog merni kezdeményezni ez miatt

és mivel ő ugye az ő haveri társaságával van én meg az enyémmel mit kéne csinálnom hogy ne legyek nagyon nyomulós se de azért lássa hogy akarom..?


2010. jún. 27. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
miért kellett elmenned pont akkor?
2010. jún. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mert hajnali 4 re kellett otthon lennem és már 4 volt.
2010. jún. 27. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:
és az az 1 csók nem fért volna bele ?:D:D
2010. jún. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

jajj ee... nem tudtam hogy leakar smárolni... csak szemeztünk utána mondták barátnőim hogy én elmentem és odajött megkérdezni hogy hol vagyok

haverjai meg msn en mg kérdezték hogy miért nem akartam vele smárolni.. mondom hát ha tudtam vlna... de nem ez a fontos hanem hogy holnap mi csináljak...

2010. jún. 27. 20:04
 5/6 anonim ***** válasza:

ha elmegy fosni, akkor a legsebezhetőbb!!!!


Órsós Seherezádé

L/62

2010. jún. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ülj faszba és felejtsd el
2010. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!