Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnám "betanítani" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám "betanítani" a barátomat, hogy ne késsen a találkáinkról?

Figyelt kérdés
általában max 5 perc, és sokszor rohanva érkezik, mert nemegyszer már iszonyatosan mérges lettem rá, próbáltam a sértődést is, de egyszerűen nem megy neki. ilyen a természete. engem viszont nagyon zavar, én mindig mindenhol pontosan ott vagyok. hogy tudnám leszoktatni erről, mit lehet tenni (ha egyáltalán lehet valamit)?
2010. jún. 27. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha időben megérkezik kényesztesd orálisan szépen.
2010. jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5 perc nem a világ vége. Az én barátom a kapcsolatunk elején volt hogy másfél órát késett, és igen, előfordult, hogy ezek után hazaküldtem, mert nekem nincs kedvem egy olyan sráccal randizni, akiben nem lehet megbízni... Amúgy meg mond azt hogy 8-kor találka, ergo ő 8óra 5percre fog odaérni... Na te menj 8.10-re!
2010. jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
5 perc???Ez legyen életed legnagyobb gondja...,örülj,hogy egyáltalán találkozik veled!
2010. jún. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

basszus, jó ez a kérdés..:) én is ugyanilyen vagyok, ma 7-kor randim lesz, s még el sem kezdtem készülődni...

pedig, fontosabb mindennél, és nagyon szeretem Őt. ...nemritkán 1 órát is kések(akkor persze szólok), nem értem téged miért akaszt ki az a max 5 perc...

légy kicsit lazább, s ő is ponosabb lesz! :)

2010. jún. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
pfff... 5 perc... az kevés. a barátom negyed órát szokott késni általában, de mivel én is késős vagyok, kb 10 percet kések, azt az 5 percet csak kibírom vhogy.
2010. jún. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
késs te is,tiszta ügy.
2010. jún. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

késs el te is! 10-15 percet :D

én pl k'rvára háklis vagyok ha vki késik ha én pontos vagyok akkor elvárom h ő is az legyen

2010. jún. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja, te késsél 10 percet:)
2010. jún. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
..ez legyen a legnagyobb baj, az az 5 perc, lehet nem egyformán jár az órátok....
2010. jún. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
5 perc késés iskolát és munkahelyet, ja és persze buszt leszámítva, mindenhol gyakorlatilag egyenlő a nullával. Egyébként gondolj arra, hogy azért késik, mert mondjuk borotválozik és neked akar tetszeni...
2010. jún. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!