Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Nem tudom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem tudom mit tehetnék.

Figyelt kérdés
Nyári munkán vagyok és egy munkatársam nagyon tetszik. Nem tudom mivel, de levett a lábamról. De csak úgy olykor beszélgetünk... de Én többet szeretnék! Csak félénk típus vagyok, aki elérejti az érzelmeit:S Én 17 éves lány vagyok (nem vagyok csúnya. Szépnek tartanak) A srác 24 éves.
2010. jún. 27. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hát ha félénk tipus vagy akkor embereld meg kicsit magad, másképp nem megy :) hát beszélgess vele ahol csak tudsz,ismerd meg,idővel (ha te is teccel neki) akkor elkéri a tel.számodat is (feltéve ha nem töketlen) :D mondom, szépen lassan beszélgess vele,előbb utóbb csak észreveszi h nem közömbös számodra.ha van még kérdés, kérdezz,segítek ha kell, ilyenekben elég jó vagyok :))

16/L

2010. jún. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azon vagyok, hogy többet beszéljünk, de sokszor elég nagy stressz van a munkahelyen és ő is sokszor kivan, meg rosszkedvű/ingerült olyakor és így nehezebb. És ilyenkor van, hogy meg tub bántani akarata ellenére is, de ha vidám akkor jól ellehet vele veszélgetni, de így sem látom benne, hogy ebből lesz e valami.. nem tudom. Holnap együtt dolgozunk. Azért a tanácsokat még várom:)
2010. jún. 27. 18:28
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért, gyorsan írtam.
2010. jún. 27. 18:29
 4/6 anonim ***** válasza:
okééé,értem mi a helyzet...még az elején vagytok nagyon, ne stresszelj,nevess sokat,mesélj vicceket, ha látod rajta h kivan akkor próbáld vigasztalni vagy vmi, kérdezd meg tőle h mi a baj,stb.esetleg hivd el őt egy diszkóba h mennyetek együtt-lehet ez már túlzás számodra de mindent a maga idejében,amikor felkészült vagy rá akkor tedd :))
2010. jún. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

azt tudod, hogy van-e barátnője?


Esetleg beszéld meg vele, hogy ebédeljetek együtt (kettesben), vagy kérdezd meg, hogy van-e kedve munka után meginni valamit.

2010. jún. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azért ez nem ilyen egyszerü... vagy igen vagy nem lehetne is a válasza... és még 2 hónapig együtt dolgozunk. Azért köszönöm a válaszokat, majd eldől, hogy lesz e valami vagy nem.
2010. jún. 28. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!