Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek? Lehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Lehetek szerintük r*banc?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja hogy vége lett egy 9honapos kapcsolatomnak azóta egyedül vagyok.Egy hónapban egy szombat estét egy sráccal töltök vagyis olyan szinten hogy buli meg tánc és csók/simi.Ez 3 hónap alatt 3 ilyen fiú volt és mindhárom ismeri egymást meg tudnak a dologról.Azt mondják nincs ebben semmi különös de vajon tényleg így gondolják?nem tarthatnak ribancnak?tényleg nem vagyok egy iszákos és cigis csaj.akkor most mit gondolhatnak? ök is csak egy alkalmat akartak.
2010. jún. 27. 16:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%
16:28 vagyok. na, errevoltam kíváncsi, hogy jártál-e velük, csakmert azthittem, hogy egyszerre jártál mind a 3-mal. De akkor nemhiszik azt rólad, hogy riba-nc lennél!(:
2010. jún. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az a 3 pasi azért mondja, hogy nem gáz amit csinálsz, mert fogadtak egymással, hogy ki tud téged leghamarabb ágyba vinni. Sajnos volt már ilyen tapasztalatom a pasikkal... :(
2010. jún. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Nem vagy az. A nőknek is vannak igényeik, meg vágyaik. És amikor a fiú minden 2 naponta másik nővel van?


18/F

2010. júl. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!