Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek? Lehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Lehetek szerintük r*banc?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja hogy vége lett egy 9honapos kapcsolatomnak azóta egyedül vagyok.Egy hónapban egy szombat estét egy sráccal töltök vagyis olyan szinten hogy buli meg tánc és csók/simi.Ez 3 hónap alatt 3 ilyen fiú volt és mindhárom ismeri egymást meg tudnak a dologról.Azt mondják nincs ebben semmi különös de vajon tényleg így gondolják?nem tarthatnak ribancnak?tényleg nem vagyok egy iszákos és cigis csaj.akkor most mit gondolhatnak? ök is csak egy alkalmat akartak.
2010. jún. 27. 16:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
biztos örülnek az ingyen luknak....
2010. jún. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
sztem ri.bi vagy... de a te dolgod!
2010. jún. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem feküdtem le egyikükkel sem sőt a simit is csak az utolsonak engedtem meg
2010. jún. 27. 16:26
 4/13 A kérdező kommentje:
a 9 hónapos kapcsolatom alatt vesztettem el a szüzességemet is
2010. jún. 27. 16:27
 5/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy ezt kell hogy mondjam, de ha kiderül, akkor lehet hogy ezt fogják rólad hinni! De jársz velük, vagycsak jártál?
2010. jún. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

velem is pont ugyanez van,habár még csak 1x történt meg ilyen xD

de figyelj..nincs pasid. és alapjáraton egy rendes lány vagy,és fiatal. tapasztalni kell sztem :) ha most nem,akkor mikor?xD

16L

2010. jún. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem járok velük,egyikkel sem csak szombat esténkét bulizunk és jól érezzük magunkat sose számítottam rá h most ezzel vagy azzal leszek ma este mindig véletlenül jött össze..köszi utolso
2010. jún. 27. 16:32
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
nem ribanc vagy hanem szimplán nő, és mint tudjuk minden nő ku.rva.
2010. jún. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

hát sztem. tudod kicsit azért

háá

2010. jún. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
16:34 te mekkora f4sszopó vagy b4zdmeg...
2010. jún. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!