Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan veletek, hogy nagyon kevés pasival tudotok csak minőségi beszélgetést teremteni? Gondolom a 20as korosztályra.

Figyelt kérdés
Sajnos akivel nem tudok konoly dolgokról beszélgetni és csak úgymond le kell süllyednem az ő témaköreihez mindig csalódottságot érzek és nem akarom folytatni.
2018. dec. 4. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Rossz körökben mozogsz / keresgélsz, minden korosztályban rengeteg férfi van, akikkel értelmes témákról lehet beszélgetni.
2018. dec. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Én értem, miről beszélsz. Hasonlóképpen vagyok én is. Bár én nem érzek semmiféle csalódottságot, mert nem várok már el semmit. Csak egyszerűen továbblépek, és ennyi...
2018. dec. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
persze, hisz a legtöbb műveletlen fogalmatlan
2018. dec. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Olyan szó nincs, hogy fogalmatlan..utolsó válaszoló.


Én azt tapasztalom nőként, hogy több férfivel lehet értelmesen beszélgetni, mint nővel. És azt is tapasztaltam már, hogy néha felszínesen ítélek, mert ha picit dolgozom az összhangon, nyitottságot mutatok, elfogadást, akkor meg mer nyílni a pasi, és elkezd valódi beszélgetést folytatni, megcsillogtatja mi érdekli igaziból.

Volt olyan, hogy ki kellett várnom azt az időt. Mondjuk ez nem feltétlen randi helyzet volt, hanem barátkozás is akár. De a lényeg, hogy először egy felszínes, számomra uncsi embernek néztem, aztán mégis adtam neki egy esélyt, ittunk egy-két kávét, és kiderült, hogy nem is olyan, mint amilyennek képzeltem.


De nagyon fontos, hogy akivel együtt jársz, az INTELLEKTUÁLISAN PARTNER LEGYEN, különben nem lesz jó a kapcsolat, hamar kifullad az egész, és döcögni fog, szóval kompromisszumokat nem érdemes kötni.

2018. dec. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha veled nem nagyon tudnak értelmesen beszélni, akkor vlsz nem a mindenkivel van a baj, hanem te csinálsz valamit rosszul...
2018. dec. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok nőkkel kapcsolatban! De akár csak férfi társaságban is elszörnyűlködöm hogy mindig van lejjebb :(
2018. dec. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!