Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ha néztek egy lányt, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha néztek egy lányt, és ha ő rátok néz, ti elnéztek, az mért van?

Figyelt kérdés

Mert tetszik vagy mert nézed hogy milyen csúnya??

Ezt csinálja velem valaki, valamikor "összeakad" a tekintetünk, ugyanis nagyon tetszik, de nem mosolyog rám sose.


2010. jún. 27. 01:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
2010. jún. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
54%

Én csak akkor kapom el a fejem ha csúnya, vagy ha nagyon jó nő és csak bámulom.

Ha a lányka bejövős akkor nem, csak mosolygok rá és várom a "választá".

2010. jún. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

hát nagyon rondának kell lennie vkinek h azért nézze őket egy pasi :D

bár énis megszoktam ijedni hha vki néz, h bizt azért mert ronda vagyok :)


21L

2010. jún. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert bejössz neki, csak elkapja a tekintetét zavarában. Ez sok srác hibája, hogy nem bír szemkontaktust (sem) létesíteni.
2010. jún. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
13 vagyok , fél év múlva 14
2010. jún. 27. 01:18
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Azért mert nem szeretnénk ha a lány odajönne és azt mondaná hogy:"Te meg mi a ...ért nézel?!" Na jó nem ennyire durván de valami ilyesmi van benne, legalábbis nálam :)

Én csak akkor nézem ha tetszik, ha nem tetszik nem nézegetem, ilyen egyszerű :) Hát mosolyogni meg tuti nem mernék, csak akkor ha biztosan tudom hogy tetszem neki, ellenkező esetben kínos lenne mert ha nem tetszem neki lehet hülyének nézne.

Akkor visszakérdezek ha nem gond :) A lányok is csak akkor néznek meg egy fiút/szemeznek vele ha tetszik? Csak mert én úgyanígy vagyok egy lánnyal és nem tudom miért nézett meg nagyon múltkor. Lehet hogy csak azért mert olyan rondát még nem látott :D

2010. jún. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Hát én úgy vagyok vele, hogyha elmegy mellettem egy csöves az utcán, azt azért nézem, mert rohadt ronda és ápolatlán szegényke..

De van, akire azért nézek rá, mert már fél órája bámul

És az az egy b izonyos ember aki tetszik ... hát azt órákig tudnám nézni :D


Remélem h segítettem :D

2010. jún. 27. 01:26
 8/23 anonim ***** válasza:
Nézi az egyik a másik embert (ált. ellenkező neműt), mert tetszik nekivagy bármi egyéb okból érdekes vagy egyszerűen csak pont ott van. Amikor a másik vissza néz rá, akkor ha nem kapja el a tekintetedet a következő pár másodperc arról szól, hogy nem csak nézi, hanem fel is kell vállalnia, hogy őt nézte, és ezzel a kihívással sok ember nem birkózik meg. Rengeteg oka lehet.
2010. jún. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

és megkérdezzem h bejövök e neki vagy h akar e tőlem valamit vagy valami???


egész nap csak rá tudok gondolni, mindenről ő jut eszembe, róla álmodom, ha becsukom a szememet, őt látom...

2010. jún. 27. 01:35
 10/23 anonim ***** válasza:
Miért is ne? Lehetsz te is a bátor.
2010. jún. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!