Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy fiú, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, hogyan tudnám neki elmondani hogy enm sok az a korkülönbség?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok

tetszik egy fiú aki 2,5 évvel idősebb nálam.

Nem bnagyon tartjuk a kapcsolatot, hát köszönünk egymásnak ha meglátjuk egymást, de annyira beszélgetni nemszoktunk.

egyszer felvettem msn-re és irtam neki, hogy tetszik nekem, meg próbáltam kedves lenni. Erre ő azt irta hogy nem szeretne kicsikkel kikezdeni, elég volt egyszer ( gondolom már volt egy ilyen esete)

és azért letiltott mert kicsi vok

egyépként nem hallok vissza semmi rosszat amit ő mondott volna

egyszerüen az a problémája hogy kicsi vagyok

hogyan tudnám neki elmondani hogy nem nagy az a korkülönbség?? amugy meg kis növésű, és nem egy felvágós pasi. De mégis a orkülönbség a gondja.

Segítetek? Előre is köszi mindenkinek aki válaszol, és aki elolvasta :)


2010. jún. 26. 20:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

13 voltam mikor az ,,1. nagy szerelmemmel'' voltam. Lehet tényleg az van a dologba, hogy nem kell neki csaj :S amúgy a korkülönbség az a 2.5 év semmi. :). Én most 16.5 vagyok, a párom 24 és nagyon szeretjük egymást és nagyon jól megvagyunk :)

Szerintem hagyd a srácot mert lehet más tetszik neki, vagy csak simán nem te vagy az esete.

2010. jún. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

köszi szépen :)

hát igen

lehet hogy az lesz

azért köszi a válaszokat

és még irhattok :)

2010. jún. 26. 22:01
 13/14 anonim ***** válasza:

a korkülönbség maga nem nagy, tehát 16L-ben és 18F-ben vagy később fel sem tűnne, viszont te még csak 13 vagy, ez lehet a gond. még fiatal vagy, és nem akar kikezdeni veled, szerintem azért, mert még gyereknek tart. ennyi, el kell fogadni.

15/L

2010. jún. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszi hogy válaszoltál :)
2010. júl. 1. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!