Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy fiú, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, hogyan tudnám neki elmondani hogy enm sok az a korkülönbség?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok

tetszik egy fiú aki 2,5 évvel idősebb nálam.

Nem bnagyon tartjuk a kapcsolatot, hát köszönünk egymásnak ha meglátjuk egymást, de annyira beszélgetni nemszoktunk.

egyszer felvettem msn-re és irtam neki, hogy tetszik nekem, meg próbáltam kedves lenni. Erre ő azt irta hogy nem szeretne kicsikkel kikezdeni, elég volt egyszer ( gondolom már volt egy ilyen esete)

és azért letiltott mert kicsi vok

egyépként nem hallok vissza semmi rosszat amit ő mondott volna

egyszerüen az a problémája hogy kicsi vagyok

hogyan tudnám neki elmondani hogy nem nagy az a korkülönbség?? amugy meg kis növésű, és nem egy felvágós pasi. De mégis a orkülönbség a gondja.

Segítetek? Előre is köszi mindenkinek aki válaszol, és aki elolvasta :)


2010. jún. 26. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha nem akarja a kapcsolatot akkor sztem ne erőltesd rá mert az nem vezet célhoz, probálj azért vele beszélgetni h lássa Te nem olyan vagy mint az előző barátnője és akkor biztos sikerülni fog.. én szurkolok, sok sikert :)
2010. jún. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

jah és nincs barátnője, mert egyik haverjától hallottam hogy nincs neki.De amugy meg nagyon rendes, csak nem akar vmiért vlem beszéni, mert kicsi vok...

ez olyan rossz

irjatok amugy légyszi :)

2010. jún. 26. 20:56
 3/14 A kérdező kommentje:

jah

köszike

:)

pont egyszerre irtuk a választ

és köszi azért :)

2010. jún. 26. 20:57
 4/14 anonim ***** válasza:
tanulj meg írni. imponáló tud lenni. 13 évesen meg mit akarsz? segíts inkább anyunak mosogatni, vasalni meg főzni, hogy ha majd egyszer felnősz, legyen valami értelme is elvenni téged.
2010. jún. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
De ha egyszer tényleg kicsi vagy! Basszus ne foglalkozz még a fiúkkal, pláne ha még nem is értesz hozzájuk.
2010. jún. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

2. válaszoló

inkább a kérdésre válaszolj...

ha nincs ötleted ne irj

2010. jún. 26. 21:00
 7/14 A kérdező kommentje:
ja és ugyanez a 3. válaszolónak is...
2010. jún. 26. 21:02
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 13 éves lány és egy 15 éves fiu között nincs nagy korkülönbség.. hozzá képest nem vagy kicsi, ráadásul a lányok ilyen korban gyorsabban érnek, rengeteg ilyen kapcsolatot ismerek! Sztem itt vmi más lehet a háttérben, lehet h tényleg nem akar barátnőt magának!
2010. jún. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"2. válaszoló

inkább a kérdésre válaszolj...

ha nincs ötleted ne irj"


kérdeztél valamit válaszoltam. ez is ötlet, sőt, a legjobb. mit akarsz még? ha valaki nem azt írja, amit vársz, az már nem is jó, mi? b.zmeg inkább fogadd meg a tanácsomat, azzal járnál a legjobban

2010. jún. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek aki válaszolt :)

lehet hogy igazatok van, és nem kell neki barátnő :)

2010. jún. 26. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!