Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ismerkednél egy férfival/nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerkednél egy férfival/nővel és 1 hétig nem válaszolna az üzeneteidre akkor elgondolkodnál hogy nem gondolja komolyan a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2018. nov. 27. 19:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Sok embrnek ez nagyonfurcsa, de van olyan ember aki nem mindennap használja az internetet.Nem lóg állandóan rajta. Nem tulajdonít neki óriási fontosságot. Megáll az eszem, ha Ha már 1-2napja valaki nem aktív a facebookon azzal jönnek, hogy mi történt vele, talán meghalt? Kérdező, kérdés volt amit feltettél neki? Csak mert ha nem , akkor az is lehet,hogy nem tudott mit válaszolni neked.
2018. nov. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is a saját hülyeségem miatt nem beszélünk lassan egy hete. Bár benne van az is, hogy év végén megszűnik a munkahelyem és össze vagyok törve.
2018. nov. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
43%
Igen. Ha valaki nem válaszol, nem keres egy hétig, akkor már elgondolkodnék, hogy tényleg érdeklem-e. Bár én egyébként is igénylem napi szinten a komunikációt, mégha csak pár szót is váltunk, aztán ha valaki nem ilyen, akkor azzal nem biztos, hogy összeillünk.
2018. nov. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hagynám a dolgot. Aki csak úgy eltűnik napokra valódi indok nélkül azzal nem foglalkozok. Miért törjem magam valakiért aki szahik rám.


Én nem mondanám mentségnek, hogy nem nézi a netet. A mai világban szinte elvárás naponta legalább egyszer megnézni a facet, emailt.

Ha pedig nem teszi ajánljon más alternatívát.

Ismerkedtem olyan férfivel aki nem szereti az írásbeli kommunikációt, vele telefonáltunk.

2018. nov. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
23%
Tapasztalataim szerint vannak emberek szép számmal az internetes társkeresőkön, akiknek az egész leginkább csak egy hobbi, és egy lehetőség az önbecsülés-növelésre. Nem sóvárognak társ után, csak unatkoznak vagy lapos a szerelmi életük, és jól esik nekik, ha hízelgő leveleket kapnak. Vagy eszük ágában nincs ténylegesen ismerkedni, vagy inkább csak akkor, ha valaki nagyon szuper társjelölt jelentkezik, akiért jelenlegi párkapcsolatukat vagy kényelmes magányukat készek feladni. Aki egy hétig nem válaszol, az szinte biztos, hogy ezek közül való, és annyira nagyon nem is tetszel neki. Ha kitartóan nyaggatod, akkor van egy kis esély, hogy találkozik veled, de szinte biztos, hogy utána is huszadrangú fontosságú leszel az életében, s havonta egyszer-kétszer tud majd időt szánni rád. Az ilyen emberre, akiben nincs valódi, letisztult szándék a társkeresésre, nincs értelme időt pazarolni. Keress olyat, aki ténylegesen akar is társat.
2018. nov. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!