Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mekkora a sansz, hogy meleg pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora a sansz, hogy meleg pasi?

Figyelt kérdés

Ha egy közepkorú pasi aki 41 eves , vagyonos , jó munkával , egyedul el, pedig a szakmája által sok növel talalkozik, se volt feleseg , se gyerekek , pedig millió sansza volt es van .

Folyton arról panaszkodik , hogy milyen nagyok az adók , stb , elegge garasosnak tunik . Szedi a szemöldökét , edzésekre jár , nincs rajta egy gramm felesleg

Elmondasa szerint keres nöt maganak , nem meleg .

Hogy letezik , hogy valaki ilyen ugyesen megússza a csaladalapitas ösztönét huszonevesen?

Semmi múlt.

Azt mondta hogy sokat tanult , egyetem miatt nem ert ra szórakozni

Facebookjan csak ferfihaverek

Mennyi a sansz , hogy meleg?


2018. nov. 25. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Meleg. Vagy szembe ment a társadalmi elvárásoknak, mint családalapítás. De tény, hogy valami nem stimmel vele.
2018. nov. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kösz

Az tenyleg nem lehet , hogy sokat tanult ? Nem tudom, hogy akkor miert nem vállalja , lehet a csaladja konzervativ

2018. nov. 25. 21:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy valamiféle belső blokk családi gebax miatt. Ilyesmi is eredményezhet elakadást.
2018. nov. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy meleg. Valószínű, hogy egyrészt metroszexuális (olyan pasi, aki sokat ad a külsejére nagyon, pl Cristiano Ronaldo is ilyen), másrészt lehet volt neki valami a múltban, csalódott a csajokban és vigyáz, de idővel akar valakit majd.
2018. nov. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell melegnek lenni.
2018. nov. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

foglalkozzál már a saját nyamvadt életeddel

valaki nem akarja betenni neked, és már vered magad a földhöz, hogy biztos meleg :D

tipikús lúzer szürke kisegér lehetsz :)

2018. nov. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ok nekem nem akarja , habar ajanlgatja magát meg a szexet de ezek utan nem merem . Mi van ha csak kiserletezik?

Es kinek is akarja berakni ? Nem latok senkit

2018. nov. 26. 00:46
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Ha ajánlagtja magát, akkor hogy jött ez, hogy meleg :) szerintem csak gyorsan bekamuztad, hogy ajánlgatja magát, hogy megcáfold amit írtam...:D
2018. nov. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem , ne magadból indulj ki , aki magadnak is hazudsz

Meg ajanlott Nekem meleg pasi szexet es kert h szopogassam a melleit tudod ????? Es a baratja mint kiderult sirt a hotelszoba elött

2018. nov. 26. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!