Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi legyen?

Figyelt kérdés
Van egy lány 14 éves én 15 vagyok és fiu:D éss járunk de még nemvolt semmi szájrapuszi éss nem is smároltunk! Holnap fogunk találkozni megint és most már leszeretném smárolni! szerintetek mikor ott van hogy lejön és ott vagyunk akk mehet a szájrapuszi??? bááár járunk tehát biztos mehetne csak elég félénk vagyok!régebben 3 puszi volt dee azt mondta hogy haggyuk a 3puszit mert már több van köztünk mint barátság éss azota nem puszizkodunk éss 1x azt mondta h szerelmes belém(akkor kellet vna lesmárolni tudom) éss most már szerintem itt az ideje:P segitenétek?
2010. jún. 26. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt az ideje. Rajta! Sikerül.
2010. jún. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

szerintem nyugodtan mehet a szájrapuszi. aztán ha ,,helyzetben vagy´´ akkor mehet a csók is. :]

sok sikert. ;]

2010. jún. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azért mondta hogy a 3 puszit hagyjátok meg h több van nköztetek mert nyilván ő is szeretné. én ennyiidősen ugy adtam szájrapuszit először a kiscsajnak hogy a 3puszit kicsit arrébb kezdtem... véletlen... és nemutasitott el. sőt. csók lett belőle. minekután mondta h a 3 puszit hagyjátok nyilván nem arra gondolt hogy téged szeret, jártok ezért neked nemjár puszi. gondolom érted.. szerintem logikus.
2010. jún. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jártok de nem volt szájrapuszi se? akkor jártok...úgyérted egy iskolába jártok? szánalom. légy férfi és kapd le amint megjön. meg fog lepődni, de pozitiv csalódás lesz neki!
2010. jún. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mit meg nem adnék azért hogy nekem ilyen pronlémáim legyenek...


Amúgymeg: Még szép, hogy smárold le :)

2010. jún. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!