Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, hogyan én mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogyan én mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Na szóval: Van egy srác a suliban, aki tetszik, és hétfőn fogok vele beszélni.Szeretném vele megbeszélni ezt az egészet, csak meg nem tudom, hogy hogyan mondjam el neki.Valamit sejt ugyan, de én mégis egy kicsit parázok. És nem a visszautasítástól, hanem egyszerűen ettől az egésztől.Biztos, hogy égni fogok. Szerintetek hogyan mondjam el neki?
2010. jún. 26. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
A fiunak tetszel? :) Hany eves vagy?
2010. jún. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hogyan mondjam el neked,

Amit nem lehet?

Mert szó az nincs,

Csak képzelet!


Hogyan mondjam el neked,

Amit nem lehet?

Hogy nélküled élni,

Nem lehet!

2010. jún. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.válaszoló: Háát...sajnos azt nem tudom :S Dehh...fiatal :D 13/l ő 15/f


2.válaszoló: Köszi az idézetet :D

2010. jún. 27. 17:20
 4/5 anonim válasza:

na 2. válaszoló vagyok, hát egész lazán és ne parázz, laza leszel, és nem azon törődsz, hogy mit mondasz, és magad adod, jön minden ne félj:)

15/f

2010. jún. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Meglesz :) Köszi :P
2010. júl. 1. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!