Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogy kell ismerkedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy kell ismerkedni? Nem vagyok az a bulizós fajta.

Figyelt kérdés
Lehet, hogy ciki a kérdés, de nem érdekel. 27/F vagyok, 2 komoly kapcsolaton túl (egy 5, meg egy 3 éves), mindkettőt ismertem korábbról (középsuli, egyetem), így ez eddig nem volt kérdés számomra. Most másfél éve semmi.
2010. jún. 26. 10:41
1 2
 11/13 anonim válasza:
0%
Szerintem ne is próbálkozz mert akin ilyen tapasztalatlan akkor az is marad:)
2010. jún. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ne halgass rá!:D...hát az elég gáz hogy nem vagy az a bulizós fajta :-/ ilyenkor csak az lehetséges, ha valamilyen szinten kihasználod a baráti körödet. Kocsmákba néha szoktak ilyen munkahelyi bulik, stb-k lenni, oda elmész, csocsózni hívsz egy csajt aki tettszik (általába az ilyen bulikra elviszik barátjukat, szal hamar kiderül az ilyen) és kész :D...ja és a varázsszám a 3 :D...3. tali után érdemes összejönni egy csajjal ha érzed a kölcsönös vonzalmat ^^...na sok sikert :D 16/F
2010. jún. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Már bocsesz de erre a tapasztalatlan bunkóra ne hallgas mert csak saját magaddal fogol kitolni egyébként is amit leírtál neki tanácsot egyáltalán nem volt korrekt pff......

figyu az a lényeg ha egy csajt be akarsz fűzni soha ne mondjál neki igazat mindíg csak a kamu szöveget add elő neki és csinálj úgy mint ha sok barátnőd lett volna eddig és legyél vele komoly és néha tuningoljál bele egy kis humorérzéket és éreztesd vele hogy fontos neked a csaj.... hidd el ezt minden szép csaj +eszi;)

2010. júl. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!