Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyire gáz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz ha egy lány magasabb a fiúnál?

Figyelt kérdés
Nem gondolok sokra max 10 cm....az nagyon gáz? Szerintetek?
2010. jún. 25. 17:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ha nem is gáz, engem zavarna...mert azért a lányok alapvetően alacsonyabbak, mint egy fiú és a fiú még ANNÁL is alacsonyabb :) engem zavarna...
2010. jún. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szerintem gáz, engem zavarna, de szerencsére 160 cm vagyok szóval még magassarkúban is alacsony vagyok:D
2010. jún. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nem vagyok túl alacson 175 cm vagyok...de ha pl a lány max 180 cm lenne akkor? nemtudom magasabb-e mert még csak most fogunk találkozni és eddig a képeken magasnak tűnik...és félek hogy ha magasabb tán gond lenne neki....de azért ős se olyan magas
2010. jún. 25. 17:30
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, engem nem zavarna, 10 centi az nem sok, egy kisujjnyi kb.

Én 176 vagyok, ez tök átlagos, vannak magas csajok kik velem egymagasak vagy magasabbak, de ez van, most mit bánkódjak hogy nem vagyok 185-190?Változtatni úgy sem tudok:)

2010. jún. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, sztem vegyél fel egy magasabb talpú cipőt talpbetéttel, így megvagy 180:D és akkor iztos nem lesz gond.
2010. jún. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Legjobb, ha megkérdezed tőle, és meg is beszélitek. :)

Hidd el, ez a legjobb, minthogy találkozzatok, és ott legyen kellemetlen. Nekem már van ilyen rossz tapasztalatom sajna, azért mondom. Mert engem is zavarna ha a pasi velem egymagas, vagy alacsonyabb lenne.

Egy 174cm magas lány.

2010. jún. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

17:34

Neked mi lenne a megfelelő magasság a pasiban?Minimum hány centi?Minden más hogyha stimmel akkor ez kizáró ok lehet?

2010. jún. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

első vagyok: engem azért is zavarna, mert én csak 165 cm vagyok :D nálam nem nehéz magasabbnak lenni...:D


18/L

2010. jún. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

17:42

Neked nem kell félned, hogy alacsonyabb pasival futsz össze mint te:)

Az alacsonyabbak is 165-170 megvannak.

2010. jún. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

17:39!

17:43es vagyok.Elgondolkodtató, az biztos. :D

Nincs meghatározva nálam, h mennyi a minimum, a lényeg, h ne legyen nálam alacsonyabb, és ha lehet kicsit magasabb legyen, mint én.

Namost azt kérdezted, h mivan ha minden més stimmel?

Nehéz...hát ha nálam kisebb lenne, akkor semmiképpen sem tudnám elképzelni sajnos ezt kell mondjam, mert jártam már így, és sztem ez a pasinak sem jó, vagy tévedek?

És ha tényleg olyan tökéletes lenne számomra, akkor talán nem lenne akkora baj, h mondjuk velem egymagas. És akkor elnézném neki. :D

2010. jún. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!