Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minek ír rám a pasi, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek ír rám a pasi, ha nem válaszol?

Figyelt kérdés
Egy munkatarsammal mar eleg regota kerulgetjuk egymast, multheten vegre el is hivott setalni es fagyizni. Majd másnap ramirt, de hamar abbamaradt a beszelgetes. Ez még oké, gondoltam nem szeret uzenetben tarsalogni. Viszont hosszu hetvege utan ramirt egy tok aranyos uzenettel, hogy mi újság velem, de válasz már nem erkezett tole az uzenetemre (pedig megnézte mit írtam). Nem tudok kiigazodni a sracon.
2018. nov. 5. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Akkor miért nem tőle kérdezed meg, hogy miért nem ír választ, ha már egyszer megnézte az üzidet? Ezt se bonyolult tőle megkérdezni.
2018. nov. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Talonba tart...vagy van valakije aki miatt nem tud veled csevegni...nekem igy hírtelen ez jutott eszembe
2018. nov. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Én is ilyen vagyok. Ezer meg egy oka lehet, hogy miért nem válaszolok kezdve az időhiánytól, zárva az érdektelenségemig. Az viszont bizonyos, hogy nem szoktam olyanokat elhívni sehova akikkel nem akarok időt tölteni.
2018. nov. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmiképp nem szeretném szamonkerni rajta a dolgot. Pár hónapja szakitott a baratnojevel, es sokat gondolkoztam azon, hogy vajon randizik-e azota. Rendes srac, de abban nem merek remenykedni, hogy ő konkretan engem nezett ki maganak, foleg azok utan, hogy nem is valaszolt az uzenetemre. Szoval lehet tényleg csak talonban tart... A harmadik valaszolonak pedig koszonom:) de, ha kedvel es idot akar szanni ram, akkor kicsit lehetne figyelmesebb velem
2018. nov. 5. 17:04
 5/5 mikeXxX ***** válasza:
Van neki sok más is naiv kislányka ejnye . 39f
2018. nov. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!