Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy pasi lehet tényleg szégyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi lehet tényleg szégyenlős, vagy csak hárít?

Figyelt kérdés

Megismertem egy pasit, akivel elmentem randizni, ott nagyon kedves volt, még hazafelé fel sem szálltam a buszra, de már írt is. Azóta is beszélünk, viszont próbálom pajzánabb mederbe terelni a dolgot, csak nem megy, elpoénkodja. Egyébként a pasi szemüveges és fogszabályzós, de nagyon helyes arca van, és egyébként is jól néz ki, magas, erős, sportos alkat, de ő többször is közölte, hogy szégyenlős, pedig nincs miért... Amúgy nagyon értelmes.


Az a baj, hogy már sokszor maradtam alul, és nem akarok rá nyomulni, mert ki tudja, lehet, hogy nem akar semmit, azért tereli el a dolgokat... Barátnője már volt... 29éves...


Nem tudom, mit csináljak. Azt nagyon sokszor mondta, hogy kevés az ideje, két munkahelye van.


Még otthon lakik, mert nem költ albérletre egyedül, amit megértek.


2018. okt. 25. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet nem akar komolyat, ez is benne van, de lehet egy másik lánnyal került kínos helyzetbe és ezért szégyenlős most, ezért nem mer nyitni.

Szerintem kérdezz rá. Ha valóban értelmes, ezt a dolgot vele beszéld meg, nem fog megsértődni. Mondd el, hogy te próbálsz kicsit intimebb beszélgetést folytatni, de ő nem vevő rá, hogy miért van ez? 29/f

2018. okt. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, szerintem egyértelművé tettem már, hogy én szeretnék valamit... Legfeljebb nem érti, hogy mit... Nem tudom... Oké, nem sok nő rajongója van, de nekem tetszik... Ez olyan hihetetlen lenne a számára? :(


Amúgy meg ennél jobban nem akarom kiteríteni a kártyát, mert az már gáz lenne nekem... És ha meg nem akarna semmit, akkor nem akarnék égni... Így is épp eleget égtem más előtt már!

2018. okt. 25. 15:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elmentek kvázi randizni, és képtelen vagy "kiteríteni a kártyáidat", mert "beégnél", miután szerinted egyértelműen utalták valamire, bár lehet nem tudja mire...hű.

Kislány, nőjj fel. Felnőtt emberek megbeszélnek mindent, nem taktikáznak, utalgatnak, játszadoznak. Legrosszabb esetben közli, hogy ő nem tudja elképzelni kettőtöket párkapcsolatban. Pont.

Ehelyett most x ideje pörögsz, meg marod az arcod emiatt.

Viselkedj felnőtt nőként!

2018. okt. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Mindenki lehet.
2018. okt. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Vannak pasik akik nem pötyögve akarnak pajzánkodni. Vagy nem tudnak. Az én drágaságom is ilyen fajta. :D Pedig nekem az ilyesmi sosem esett nehezemre, de végtére is rávett hogy élőben csináljuk ezeket a dolgokat ;), és 7 év után azt mondom, ő az első pasas az életemben, akit komolyan is veszek..
2018. okt. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!