Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznátok Szabados Ágnessel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok Szabados Ágnessel? (KÉP)

Figyelt kérdés

Hölgyek, szerintetek milyen nő?


[link]



2018. okt. 27. 00:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Miért, ha randiznék, akkor összehozol vele?
2018. okt. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Valahogy bennem nem indít el semmit bármeddig nézném. Nem vonzó számomra, ilyenek mellett simán elsétálok, mintha nem is látnám.

Sötét haj, kék szem kombó és végem van. Aki ilyen adottságokkal rendelkezik nyugodtan írjon, pont feleséget keresek! 😂😎

2018. okt. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
35%
Én igen, nekem tetszik. De megnéztem Face-en, van fennt smink nélküli képe, ott teljesen más, mondhatni átlagos. de attól még kéne.
2018. okt. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Full jó nő az én szememben, nagyon vonzóan izgató a hangja is a híradóban, elvinném randizni.
2021. júl. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!