Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha egy alapjáraton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy alapjáraton szimpatikus pasiról kiderülne, hogy hullaszállítóként dolgozik, randiznátok vele?

Figyelt kérdés
2018. szept. 18. 00:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Nem. Tudom, legalább van munkája stb, de én nagyon furcsának találom hogy valaki halottakkal dolgozik.
2018. szept. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
nem. ráadásul még csóró is
2018. szept. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
Nem.
2018. szept. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Alapjáraton is egy ilyen embernek hónapok szellemi tisztulásának kéne lennie mire egyáltalán bárkivel is kapcsolatba gondolkodhatna. Hónapok, ha nem évek, és totális szabadulás belőle.
2018. szept. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

1-es: Remélem tudod, hogy ha ilyen társadalomban élsz, ahol ez elkerülhetetlen, ugye?


A kórboncnok is a halottakkal dolgozik, a halottszállító (temetőben dolgozók) is. Van akinek ezt is meg kell csinálnia. Lehet, hogy számodra nem a legszimpatikusabb munka, de sajnos valakinek ezt is meg kell csinálnia.


Nem akarlak meggyőzni, de nekem is volt két olyan ismerősöm, akik halottszállítóként dolgoztak egy ideig.

Mindkettő normális férfi volt, ráadásul meg is fizették őket, igaz idővel otthagyták, de azóta mindkettőjük élete a munka terén (is) révbe ért.

2018. szept. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi különös,legalább kikérdezgetném ezekről a dolgokról,mivel parázok a halottaktól,és maga a haláltól :) Neki legalább ez természetes...
2018. szept. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%

A feleségem az újszülött osztályon orvos.

Ez mennyivel másabb?? A halál ugyanolyan természetes dolog mint a születés.

És van egy rossz hírem a számotokra: MEG FOGTOK HALNI MIND.

2018. szept. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem befolyásolna.
2018. szept. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
Az én lelkem halhatatlan
2018. szept. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
Igaz,hogy én nekem eszem ágába nincs barátnősdít játszani,de boncmester vagyok, fontosabb a kutyám és a hobbim mint egy női egyed ;)
2018. szept. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!