Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek mennyire jönnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire jönnék be? (kort is légyszi)

Figyelt kérdés
Sziasztok én egy 18 éves srác vagyok és rövid barna hajam és szemem van, nem vagyok egy izmos alkat, inkább átlagos. Stílusom kicsit egyedi és egyéni. Belső tulajdonságok amik jellemzők rám az inkább a komolyság /de nem mindíg/, de a humor is jelen van az életemben ugyanúgy, mint mindenkinek. Barátaimért kiállok és értük mindent, imádok velük szórakozni. Sok ember tart rendesnek és becsületesnek. Végül így a végére csak annyit tennék, hogy hűséges típus vagyok és szeretem a romantikát is.
2010. jún. 24. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Hú, szóval egy teljesen átlagos 18 éves srác vagy. Ez alapján tényleg meg lehet mondani, h mennyire jönnél be egy csajnak...
2010. jún. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Messziről jött ember azt mond,amit akar...
2010. jún. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

fontoss a belsö ez igaz. és belülröl rendesnek is tünsz.

de a külsö is fontoss. hisz senkisem ugyvan h "jéé nézd azt a lányt mien csunya de biztos jofej" és ugy hogy leirod mien hajad szemed van, nem jön le tul sok az embereknek

szal képet!! xD

17L

2010. jún. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát ebben igazatok van, hogy egy átlagos leírást adtam igazán magamról, de nem igazán átlagosnak mondanám magam. Külsőleg nemtudom milyen arcom van, sok ember mondja, hogy aranyos vagyok, de külső megjelenésre jellemző rám a szakadt farmerok viselése, oldalt lóg egy lánc, sötétebb pólók és kendő a nyakban. Nem ép egy átlagos megjelenés.

Képet pedig küldök aki ír privátban vagy ad egy e-mailcímet amire elküldhetem neki.

2010. jún. 24. 19:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Képet kérek...és utána megmondom:D
2010. jún. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de én nem látok benned semmi vonzót, felsoroltál egy csomó közhelyet, amiről azt hiszed, hogy számítanak bármit is egy párkapcsolatban.

Persze 18 éveseknél még lehet, hogy az a menő, aki szakadt farmert hord, meg a barátaiért kiáll. Utóbbit nem is tudom értelmezni. Miben állsz ki a barátaid mellett? Milyen súlyos válsághelyzetekben álltál ki mellettük?

Ez olyan semmitmondó szöveg, hogy aki ilyet képes leírni, az nem egy érett személyiség.

A külsődről meg semmit nem tudunk.

A szakadt farmer, sötét póló meg a nyakbakötött kendő teljesen átlagos viselet.

2010. jún. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amiket írtál abból nem naon lehet megmondani... de nekem eddig bejössz ;)

Viszont képpel nekem is sokkal könyebben menne :$

18/L

2010. jún. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem változtass a stílusodon..ne vegyél fel szakadtos farmernadrágokat és kendős se a nyakadba..semmi értelme..ikább ha hosszú hajad van figyelj oda a séródra.

: D vegyél fel normális nadrágokat dada vagy rajcsajdos pólókat..:D az jobban bejön a lányoknak.. :) na de te tudod..

17/L ;)

2010. júl. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!