Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek milyen fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés
Most nem a külsőre vagyok kíváncsi hanem a belsőre. Engem nem csak annyi érdekelne, hogy normális, kedves stb… hanem bővebben. Mitől tartotok izgalmasnak egy srácot, mi fog meg egy srácba igazán stb. Értitek mire gondolok remélem. Ha lehet hosszabban fejtsétek ki. Köszi :)
2011. okt. 17. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Leginkább az EGYÉNISÉGE
2011. okt. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minimum:

Erős (lelkileg és fizikailag is), magabiztos, nőnek érezhetem magam mellette.


Optimum:

Intelligens, humoros, lehengerlő és jó az ágyban :D


19/L

2011. okt. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az olyanok akik irányítanak, vezetnek, nem bizonytalanok, van bennük egészséges önbizalom, védelmezők, erőt sugárzók.

kicsit művészlelkek (zene iránt mondjuk.-> zenélés, dalírás)

NEM érzelgősek, nem ez a tipikus mai pasi aki ipoddal áll a villamoson mint valami kő és flegma arcot vág a szedett szemöldökével meg ilyenek.. áááh.

akik pasisak, udvarolnak, tisztelik a nőket, nem durvák a nőkkel, de amúgy a kisugárzásukba van valami "komisz", valami "rossz".

nem hazudik, megnevettet, nem erőltet semmit, egyéniség, talpraesett, ambíciózus, tisztelettudó.


külsőre meg magas vmennyire izmos, nem kövér nem is gizda, mondjuk Kurt Cobain, Axl Rose, Johnny Depp.

2011. okt. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!