Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy olyan lányt aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan lányt aki nagyon nagyon félénk és "befordulós" hogyan lehet meghódítani?

Figyelt kérdés

Befordulós alatt azt értem hogy ha bármien problémája van akkor nem megosztja hanem úgymond akkor mindenkit utál egy ideig de utána megint aranyos csak most például leb..szott mert meg mertem kérdezni hogy hogy van (mert elég sok rossz történt vele most)és erre azt irta hogy őt nem kell pátyolgatni hanem neki arra van szüksége hogy békén hagyják.

Én meg mondtam hogy csak aggódok érte, és mondtam hogy találkozzunk, de arra meg azt mondta hogy nincs kedve :S

pedig szoktunk tehát nem elösször hívom el és egész jól kijövünk ha eljön csak nehezen jön el. Van valami esély arra, hogy meghódítsam ha van hogyan?


2010. jún. 24. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hát nehéz ügy ...valahol én is ien vok néha ugy érzem nincs szükségem senkire csak nyugalomra ...csak én F 23 vok !

ö meg bizik benned? (ugy minden téren )

2010. jún. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát mikor hogy bízik meg bennem van hogy elmond olyan nagyobb horderejü dolgokat hogy hogyan vesztette el a szüzességét és mondta hogy ezt csak nekem mondta el(mert hogy elég negatív volt ez az élmény neki).Viszont van hogy nagyon apróságokat nem mond el például a 3. nevét, de kérdeztem hogy bízik-e bennem és azt mondta hogy senkiben sem bízik szóval ne vegyem magamra... :S
2010. jún. 24. 17:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hát azt kéne el érned akkor hogy bizon benned de ahoz idö ki tartás kell akkár évek..( sajátmagambol indulok ki)..F 23
2010. jún. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
20 évesek vagyunk mind a ketten csak azt nem tudom hogy érdemes-e várni mert ha nem akkor egy csomó más lányt kihagytam vagy hogyha ő szerelmes lesz valaki másba én meg itt "vártam" rá akkor megint sz..pás
2010. jún. 24. 17:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire befelé fordul a csaj, pedig te kedves és kezdeményező vagy vele szemben, akkor szerintem hagyd. Azért annyira összeszedhetné magát, hogy legalább a kedvességed viszonozza és ezek után egy kicsit bízzon benned.
2010. jún. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van esély rá. de azt tudnod, kell, hogy nagy valószínűséggel nem oldódnak meg a gondjai ettől, ergo csak annyi fog változni, hogy "jártok", de a leírt jelenségek megmaradnak. Ha ezt bevállalod (ne tedd), akkor készülj fel arra, hogy folyamat próbálod majd megfejteni a lányt, ami vagy fog sikerülni, vagy nem. És ha sikerül, még az is lehet, hogy nem tetszik a megfejtés. Az viszont egész biztos, hogy rengeteg energiát kell beleölni egy ilyen kapcsolatba és megtérülési mutatók elég gyengék szoktak lenni.


Egy szó, mint száz: egyet megtanultam: ha defektes a csaj (vagy éppen a pasi), akkor le kell lépni. Rengeteg időt pazaroltam el arra, hogy segítsek. Lehet, hogy egy kicsit ridegül hangzik, de ami nem megy, azt nem kell erőltetni.


Mindamellett nagyon sajnálom őt is, és mindenkit, akinek ilyen gondjai vannak, mert az nem magától szokott lenni, hanem az átélt fiatal, gyerekkori (rossz) élmények miatt. De én annyit szenvedtem már mások dolgaival, hogy többet nem vállalok be ilyet, ezt tanácsolom neked is.


29/F

2010. jún. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Osztom az előttem szóló véleményét. Én is sajnálom őket, de én is elpazaroltam pár évet erre, nem érte meg.


33/F

2010. jún. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hmm hát ez elég szomorú én is attól félek, hogy nem éri meg.

Főleg így, hogy most a heti találkozót megint lefújta mert nincs kedve a jövőhéten talán találkozunk ez is olyan rossz érzés, hogy én alig várom, hogy találkozzunk ő meg itt lemondogatja mert nincs kedve. :S

2010. jún. 25. 08:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Az ilyennel miért foglalkozol? Valszeg úgy is szűz...
2010. jún. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!