Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti szívesen randiznáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szívesen randiznátok egy katonával, főleg egy altiszttel?

Figyelt kérdés
Csak úgy érdekelne, hogy egy randi/ismerkedés során ez mennyiben befolyásolja az esélyeimet negatív/pozitív irányba. Nyílván sok lány nem szereti hogy vannak olyan időszakok amikor van hogy 6 hónapig külföldön vagyunk. Zavar ez titeket?

2018. okt. 23. 10:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha egyébként tetszene, akkor randiznék vele. A katona foglalkozás nálam nem jelent sem előnyt, sem kizáró okot. Fogalmam nincs a különböző rangokról, de nem hiszem, hogy valaki jobban tetszene csak azért, mert alacsonyabb vagy magasabb helyen áll a ranglétrán. Egy randi még nem jelent semmilyen elköteleződést, még bőven benne van a pakliban, hogy akár a külföldi tartózkodás (ami persze zavarna, de szerintem így is meg lehet oldani a kapcsolatot, ha két ember szereti egymást), akár bármi más miatt végül mégsem felelünk meg egymás elvárásainak.
2018. okt. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért mert katona nem randiznék, de ha kialakult a szimpátia, természetesen szívesen mennék.
2018. okt. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem, amúgy ilyen szakmával minek akarsz párkapcsolatot? Kell a biztos punci, mert ennyire önző vagy? Persze te biztosan visszafognád magad azalatt a 6 hónap alatt.


NEM!

2018. okt. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
48%
Hát a mai katonák felèrnek egy szatyorral, barátnőmet, egy papucsállatka lövèsz vette el. Mert behódolt annak a szukának, de közben jellemtelen maga a pali is. Szánalmasak mind😂😂😂
2018. okt. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
#14 Najó azért a féltékenységedet ne itt éld ki. Ez a sztori rád nézve gáz.
2018. okt. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes lennék belé, akkor várnék is rá simán.
2018. okt. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16.vagyok, azt szeretném még írni, úgy mielőtt rákattintottam a válasz írására, azelőttis láttam, hogy valaki írta; szal visszakattintottam a kérdéshez, hogy írjak még valamit, és közben megláttam, hogy más is van, aki már írta, és ez tök jó; na szal, hogy mégegy ,hogy az lenne a baj azzal, hogy katona, nem az, hogy várni kell, hanem maga az, hogy katona. Szóval a katona-lét. Mert kivezérelik, és másnak az érdekeit védi, ha kell, más kedvéért akár vértonthat; azért mert valaki másnak az érdekei így kívánják; meg ez ilyen morbid, meg ilyen szadista dolog, hogy "odavezéreltek minket, mert azt mondták, ott kell harcolni" Ki mondta? És miért? Na, szal tényleg, hogy nálam is vannak ilyen értékrendbeli különbségek; szóval mégse járnék egy katonával.
2018. okt. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Semmiképp sem lenne kizáró ok, de előnyt sem jelentene. Minden attól, függ, hogy milyen a személyisége, hogy milyen ember.
2018. okt. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!