Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Badoo, Tinder, nektek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jocika147 kérdése:

Badoo, Tinder, nektek hogy működik?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi hogy kinek mekkora sikere vagy negatív tapasztalata van ezekkel, vagy egyáltalán bármilyen más netes ismerkedő oldallal?
2018. okt. 18. 20:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Tinderen vagyok fent. A férfiak 90%-a dugni akar. Ha ezt elfogadod, semmi gáz. A maradék 10% kapcsolatot szeretne, de én vhogy csak olyannal jöttem össze, aki vagy hetekig csak írt, de nem hívott el randira, vagy akkor is összejött volna velem, ha randa vagyok mint egy boszorkány, mert olyan magányos.
2018. okt. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nagyon sok lánynak írtam, eddig 1 írt vissza, akivel beszélgettünk is, (intim témát szándékosan kerültem) volt pár üzenetváltás, aztán egyszercsak nem írt.

Szóval lehet ronda vagyok, vagy nem tudom, csak azt nem értem, hogy van ott az, hogy "Kapcsolat" - akivel kölcsönösen egymásra szavaztunk (jelenleg nekem 9) akkor ők, hogy hogy nem írnak nekem, vagy ha én írok nekik, nem válaszolnak.

Meg régebben volt a "Tetszel nekik"-nél is pár lány, aki rám szavazott a Szívvel, most nincs ott 1 se.

Szóval valami nem stimmel ezzel a Badoo-val.

2018. okt. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12-es szerintem azok törölték magukat.
2018. okt. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem azt várják h te lépj, érezni akarják h kellenek neked nem pedig h más csajjal foglalkozol. Vagy az van h jobb pasik előnyben vannak. Azokkal cseveresznek.
2018. okt. 23. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!