Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy kicsit izgulok a randink...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kicsit izgulok a randink elött, mert nekem ez lesz az első! Mit tegyek? 17F

Figyelt kérdés
A Budai várhoz megyünk a lánnyal, megnézzük a panorámát, aztán bekapunk valamit. :) Nagyon várom már és roppant izgatott vagyok. Egy picit tartok tőle... :( Mit tegyek, hogy ne izguljak ennyire? A barátiam szerint ne is foglalkozzak a dologgal, csináljak mást addig, aztán a randin oldódjak fel, lazúljak el és csak élvezzem. :) Mit tudtok javasolni randi elötti izgalom elött?
2010. jún. 24. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Igyál meg egy felest.
2010. jún. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egyből meg akarod hágni? hány éves a csaj? ő már tapasztalt?
2010. jún. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Teljesen normális hogy izgulsz, az az igazi randi ami előtt görcsöl a gyomrod és várod:)

Figyelj, törödj azzal hogy ápolt és igényes legyél! Legyen friss illatod, semmi képp se legyél izzadság szagú (az ciki! elhiheted!) de azért nemkell hogy parfüm szagod legyen. Szoval érted találd el azt a jóillatot de legyen enyhe, ne erős!:)

Arra figyelj, hogy természetes legyél és ÖNMAGAD, ha sétálni mentek nemkell kiöltözni, de azért keress valami jókis nacit meg polot vagy inget. napszemcsi is jöhet!!! De a napszemüveget vedd le ha a lánny beszélsz vagy szembefordul veled, rakd fel pl. a fejedre:)

Húha! Hát sok sikert neked! Legyen szép napod/napotok, jó szórakozást.:)

2010. jún. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Izgulni fogsz.Nem tudod lehűteni magad.Arra figyelj hogy jó illata legyen a szádnak.
2010. jún. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

10:13


Megfürödtem, megborotválkoztam, levágtam a körmöm, dezodoroztam, kiválasztottam a legjobb ruhám stb... :) Igen, sétállni megyünk! :D

2010. jún. 24. 10:24
 6/9 anonim ***** válasza:

A napszemüveget ne rakd fel a fejedre, mert azt utoljara LL junior csinalta amikor a fekete vonatban enekelt :-)

Ne öltözz ki nagyon, jo tanacs az elöttem szolotol: csak fari meg vmi jo kis polo v. ing. Napszemuveg nem kell estére, nekem nem lenne szimpi. setalgassatok, beszelgessetek, nem kell vihoraszni össze-vissza, aztan hivd meg egy kis kajara. Fontos, h te fizess. Az elsö randin minimum, h a fiu meghivja a lanyt. Nyilvan nem fogja halalra enni magat, ilyenkor a lanyok figyelnek, h csak vmi fogyokuras kajat egyenek. A kezenfogast es a csokot ne eroltest, max a vegen egy puszi vagy szajra puszi ha minden jol megy. 24/L

2010. jún. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jegyezzuk mar meg gyerekek: az állni igen tenyleg 2 db l, de a sétál, csinál az csak 1 !!!!!
2010. jún. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Legyél önmagad, mert ha összejöttök, akkor utána nagyon rossz lesz állandóan "erőltetetten" viselkedned, nem pedig úgy, ami természetes számodra. A fő meg a spontaneitás, egészséges határokon belül. :)


Dove (15/F)

2010. jún. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon jó tanácsok! :D Köszönöm!
2010. jún. 24. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!