Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meg tudnátok mondani, hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnátok mondani, hogy ez micsoda?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt még szeptemberben, nagyon megkedveltük egymást eleinte csak online beszélgettünk, irtózatosan sokat. Majd elhívtam egy randira, szerintem jól sikerült ott is nagyon kötetlenül és sokat beszéltünk élvezte és ezt a tudtomra adta, majd miután hazaértem elkezdett olyanokat írogatni, hogy a barátnője szerint így meg úgy és a barátnője szerint én nem tetszek neki. Alapjáraton gyülölöm az ilyen felállást, ahol a barátnő az okos és meg akar mindent mondani, holott ő nem volt ott. Lényeg az sikeres volt a barátnő akciója, mert ez összeugrasztott minket. Egy kis idő múlva újra felkerestem őt. Ekkor is azt mondta, hogy engem szeret. Ez idő tájt, mint utólag kiderült talált valaki mást és randizott vele. Nekem azt mondta még mindig hogy csak én vagyok és annak ellenére, ami történt sajnálja nagyon és foltyassuk. Elhívtam hát egy második randira. Csakhogy a megbeszéltek ellenére vártam rá 40pet és semmiilyen üzenetet nem hagyott, hogy miért késne. Elmentem a helyszínről, ekkor hívott fel felháborodva, hogy dehát ő most érkezett meg és ne csináljam már. Mondtam neki, hogy te sem tűrnéd meg ezt egy fiútól sem, ha ilyen tiszteletlen lenne veled. Különösen bocsánatot sem kért. Majd erre rá két nappal rám írt, hogy nagyon sajnálja az egészet és találkozzunk. Találkoztunk, megcsókolt , majd megölelt és hajtogatta, hogy szeret. Közvetlen miután hazaértem, kapom tőle az üznetet, hogy szerinte hagyjuk az egészet. Ekkor jött a képbe a másik srác. Miután számon kértem tőle, hogy most akkor csak szórakozik velem, meg csak az érzéseimmel játszik. Annyit felelt, hogy irtózatosan vonzódik hozzám, de ez nem működik. Majd jött a sablonos szöveg, a másik fiú azért jobb a szeméében, mert neki van kocsija. Én eddig a tanulást és egyetemet tartottam fontosnak (és jelenlegi helyzetemből adódóan nem tudok kocsit venni). Ami a legviccesebb, az egészben hogy hajtogatta, hogy mennyire szeret, megvárta míg viszonzom az érzésem és utána dobbantott. Teljesen normális embernek tűnt. Pedig így is tényleg értelmes, komoly kapcsolatra vágyok.. Nagyon szeretnék már egy barátnőt.. Nem értem miért keveredek folyton össze ilyen emberekkel. Kezdem már feladni ezt. 24F, 21N
2018. okt. 10. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 30 évesen nem voltam képes még találni egy értelmeset, aki ki is tart mellettem. Bár hála az égnek, én megúsztam azt, hogy nincs kocsim pl. A legtöbb helyzetbe a munka hiánya a probléma. Találnom kellene és azt hiszem a nő gondom is megoldódna.
2018. okt. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A legjobban az zavar az egészben, hogy egy ilyen embernek adtam ki az érzéseim, és úgy érzem, hogy meglopott engem az érzéseimmel. Így kezdem elveszíteni az emberekbe vetett így is kicsi bizalmamat. Nem akarok egy kalap alá venni minden lányt, de én eddig csak ilyenekkel találkoztam és már nagyon nagyon elegem van.
2018. okt. 10. 16:51
 3/8 A kérdező kommentje:
Az egyenesség és az őszinteség hiányzik nagyon az emberekből és ezek nélkül egy normális kapcsolat nem lézethet. Ezen a ponton megkérdőjelezem vannak-e egyáltalán normális lányok.. Nagyon el vagyok keseredve.
2018. okt. 10. 16:53
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Összeakadtál egy komolytalan nővel, ennyi a magyarázat. Már ha egyáltalán igaz, a történet. Mert bár vannak nők, akik autóra buknak, de ezt nem szokták elismerni.
2018. okt. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
SZerinte az jelenti a tőrödést, hogy kocsival mennek érte. Olyanról meg szó sem volt, hogy nem törődtem volna vele. A történet pedig sajnos igaz...
2018. okt. 10. 17:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, kifogtál egy éretlen pitschát. Legközelebb azonnal menekülj, ha ilyen viselkedést vagy játszmázást tapasztalsz.
2018. okt. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a mai tinik, akik ebben az elcseszett társadalomba nevelkednek, akiket megfertőzött a média, meg a kedves "barátaik", na ilyenek miatt nincsenek a korosztályodban értelmes lányok. Vagy csak nagyon kevés.
2018. okt. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, de hát nem kéne ennek ilyen ördöngősen nehéznek lennie. Nem értem én ezt.. Ráadásul folyton hallom vissza emberektől, hogy milyen jó adottságaim vannak és kérdezik, hogy na és ugye már van valakim és amikor rávágom, hogy hát senkim sincs.. azt hiszi mind, hogy hazudok.. :D Kezdek kételkedni sok mindenben.
2018. okt. 10. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!