Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt mivel magyaráznátok? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mivel magyaráznátok? Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Nemrég megismertem egy lányt.Dumáltunk, minden.Megbeszéltünk 1 randit.Beszélgettünk, sétáltunk és én megcsókoltam.Ő azt mondta, h ez még korai. :S Ökör vagyok, ezt elbaszarintottam.Mind1.Azóta is beszélünk telefonon, de nappal nem veszi fel, csak este...esetleg ő hív, de azt is csak este.Mikor legutóbb beszéltünk, mondtuk, h holnap találkozunk, de majd megbeszéljük telefonon.Ma pedig nem vette fel, pedig legalább 4x hívtam.Lehet, h nem akar velem randizni?...esetleg dolga van és csak bebeszélem magamnak?Tapasztalatok\ötletek?

Én 18\F, ő 16\L


2010. jún. 23. 20:36
1 2
 11/12 anonim válasza:

23:05 os vagyok .. legyen igazad,de most komolyan, keves olyan helyzetben van amikor nem tudjuk felvenni a telefont :) ne legyel naiv,ne hagyd magat atbaszni! csunya dolgokra kepesek a nok.. volt 1 "baratnom" akit a pasija hozott at este hozzam es reggel o vitte haza.. en tudtam rola,o meg ugy tudta, hogy csajbuliba hozza.. :D na ennyit errol


23F

2010. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
nem vok naív.tapasztaltam, h ez nem vezet jóra.Am tényleg igazam van.Ma tökre jó volt minden.Semmi feszültség.Tökre jó volt az egész.Nagyon sokat mászkáltunk meg minden.Szal semmi gáz.
2010. jún. 24. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!