Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 lány akit szeretek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány akit szeretek és nme tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hát van 1 lány aki 3 évvel fiatalabb nállam tehát 16 éves.4-5 honapja msnen beszélünk és most lenne hogy találkozunk de attol fél hogy a szülei ellenezni fogják a dolgot mert elözö barátjának se örültek pedig vele 1 idös volt. én mondtam neki hogy beszéljük meg a szüleivel bár nme tudom jo ötlet-e. Mert én legalább is nme szeretném feladni ilyen könnyen mert komolyan megszerettem ezt a lányt és már hiányzik ha nme beszélünk :/és nme tudom mit csináljak. Szerintetek mi lenne a helyes döntés?
2010. jún. 23. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menj át hozzá és szopasd le!
2010. jún. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Te most komolyan azt mondod, hogy 19 éves létedre ilyen helyzetet nem tudsz megoldani? Képes vagy megkérdezni erre a válaszodat? Istenem már...legalább annyi gerinc lenne benned, hogy ha már tetszik/szereted azt a lányt, akkor adj magadnak egy esélyt. Nem tudom miért kell ilyen helyzetben ezen hisztizni. Ha meg nem sikerül, akkor nem kell feladni, nem azt mondom, hogy erőltesd. De légy kreatív és gondolkodj.
2010. jún. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hjajjj ne bántsd már!

Én megtudlak érteni :D

szerintem ha mind2-en szeretitek egymást akkor a szülők nem lehetnek akadályok nem lehet állandóan a csaj mellett és akármikor akár "véletlenül" is össze futhattok...

de ha mindenképpen szeretnétek jóban lenni a szülőkkel akkor próbáljatok beszélni vele :D

de ettől ne változzanak az érzelmek hogy a szülők milyenek veletek :D


15 Ł


:D

2010. jún. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát véletlen nem futunk össze mert avn köztünk kb 100 km:D
2010. jún. 23. 18:19
 5/9 A kérdező kommentje:
csak itt sajnos a szlüöktöl függ minden mert ha azt mondják hogy nme akkor inkább beletörödök hogy ne legyen ebböl gondja nme szeretném hogy miattam legyen veszekedés
2010. jún. 23. 18:20
 6/9 anonim válasza:
pff.. haver te tényleg elég pesszimista vagy :D Ha ennyire hamar feladod akkor te sose fogod semmire vinni. :)
2010. jún. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:D azért még nme adom fel
2010. jún. 24. 06:55
 8/9 Azazazizétudod válasza:
menj áthozzá azt csapd ki neki a kolbászt :DD el lesz vele ne izgulj XD
2010. júl. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
marha:D de lehet azt kellett volna
2010. júl. 29. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!