Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz, hogy az extrémebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy az extrémebb pasiknak a visszafgottabb lányok tetszenk?

Figyelt kérdés
Az ellentétek tényleg így vonzzák egymást?:D
2010. jún. 23. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, egyik pasi lehet extrém, de egy csajnál irritáló.
2010. jún. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
ez hülyeség...imádom ha lógnak rajtam a lányok. A visszafogott lány mit tud? semmit...amit tudna azt én húzzam ki belőle? Teperjen le, lógjon rajtam, kezdeményezzen sokat...nem vagyok én harapófogó, hogy mindent ki kelljen belőle huzigálni.
2010. jún. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja ezis igaz, viszont én inkább külsőre értem... :)
2010. jún. 23. 13:34
 4/11 anonim ***** válasza:
4%

pasim extrémnek mondható. 20 centis taraja van, fültágesze, bakancsa, piercingje, tetkója. nekem is van 20 centi festett vöröses tarajom, piercingem, bakancsom, tetkóm is lesz még a nyáron :D szerintem nem vagyok túl visszafogott :D

15/L

2010. jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

na ilyesmi válszra gondoltam...:D nekemis szines hajam van meg fültágitóm- nemis túl kicsi,piercingeim,viszont mindig ilyen gyökerek találnak meg akik nem merik felvállalni magukat...-.-

te hol találkoztál pasiddal? :D

2010. jún. 23. 14:06
 6/11 anonim ***** válasza:

punk koncerten :D a baráti társaságomban sokan merik ilyen módon felvállalni magukat :P

15/L

2010. jún. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
még nem vagyunk együtt csak tetszünk egymásnak eléggé. ő ilyen "extrémnek" mondható, én meg max annyiban nem, hogy csendesebb vagyok és nem vagyok nyakig kivarrva (még:D). talán a hasonló érdeklődési kör nem látszik, és mások azt mondják nem illünk össze, de mi valahogy nem így látjuk. szóval, valamilyen szinten ellentétek vagyunk, de még sem. tehát szerintem annyira nem standard az, hogy vonzzák egymást az ellentétek:D
2010. jún. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem feltétlen. ezzel így nem lehet általánosítani.
2010. jún. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálunk pl. igen.

nem mondom, hogy a párom "extrém", mindenesetre élvezte az életet minden téren, kipróbált egy-s mást, csajozott, k*félt, stb..

Én pedig a büdös életben nem csináltam semmit, egy cigit nem szívtam el, nem volt barátom, nem feküdtem le senkivel, és baromi visszafogott voltam/vagyok.

másfél éve vagyunk együtt..

2010. jún. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
talán...:)
2010. jún. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!