Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után lehet előjönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után lehet előjönni az extrémebb vágyakkal?

Figyelt kérdés

Pl. fojtogatás, vízbefojtás, hányás általi fuldoklás


engem ez jobban érdekel, mint a normál szex


2011. máj. 15. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha akarod,úgy tarkón váglak,hogy a saját hányásodban fogsz fuldokolni!
2011. máj. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Érdemes ezzel nyitni. Minek pazarolnád az időd olyanokra, akik netán undorodnak ettől?
2011. máj. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az elején biztos elijeszteném, de ha már belefektetett a kapcsolatba némi energiát, akkor csak nem esne nehezére néhanapján egy kád vízbe nyomni a fejemet. Kérdés, hogy ilyen mértékű bizalom és szeretet 1 hónap vagy 1 év után alakul ki?
2011. máj. 15. 10:49
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg inkább az elején mondd el, hogy aberált vagy, te fogsz koppani ha nem teszed
2011. máj. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez változó. Azért mondtam egyébként, hogy ezzel nyiss, mert nekem is a hasonló dolgok tetszenek, és nem, nem érdemes arra várni, hogy a másik ha szeret, akkor megcsinálja. Négy év után nem hajlandó ilyenre a párom, holott a bizalom megvan. Egyszerűen azt mondja, hogy nem és kész.

Előtte volt olyan kapcsolatom, ahol kritérium volt, hogy a másik szeresse az ilyeneket, ott semmi probléma nem volt vele.

2011. máj. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor mondjuk első randin már érdemes róla beszélni?
2011. máj. 15. 10:56
 7/10 A kérdező kommentje:
10:53 nem én vagyok aberrált, hanem mindenki más
2011. máj. 15. 10:57
 8/10 anonim ***** válasza:

Milyen jó,hogy ennyi aberrált állat van!

Több csaj jut nekem! :D

2011. máj. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3-4perc
2011. máj. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
még randi előtt mond el neki. pénzt spórolsz vele
2011. máj. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!