Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek milyen lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen lányok jönnek be jobban? Azok akik kirívóan öltözködnek vagy azok akik inkább sportosabban?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 00:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A nőiesen sportos nekem jobban bejön.


20F

2010. jún. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyéntől függ, de nem a külső a lényeg nálam (ruha), az úgyis meglátszik ha szép, akármiben megy.
2010. jún. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szeretem a dekoltázs blúzokat:P:P

De a sportos meg a fenekén feszül jobban:D

szal mind2 stílus bejön a saját szexi szempontjából:D

2010. jún. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert a barátnőmmel arcra és testre hasonlók vagyunk mégis vele akarnak ismerkedni csak mert kirívóan öltözködik(magas sarkú,nagyon kivágott felső,szoknya)Én viszont inkább sportosabb vagyok(farmer,top,poló,tornacipő)
2010. jún. 23. 00:31
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A barátnődet,csak jól meg akarják b***ni!!! Amúgy meg nekem tök mind1=) Nekem az mind a 2 bejön^^ szeretem a sportos lányokat,de szerintem legyen rajta vmi,amit lehet fogni=D

Viszont az se baj,hogyha ért vmit a ruhákhoz! Nincs kedvem egy hippivel járni=D

2010. jún. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
sportos, a túl feltűnő nőktől félek :D 24f
2010. jún. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én speciel a kirívó cuccokat fogadom egy nőn el,nem szeretem ha átlagosan van felöltözve,miniszoknya-csöcsös felső és végem van persze ahhoz nagyon jó alakúnak is kell lenni.


22F

2010. jún. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A jó csajok jönnek be! Mindegy milyen gönc van rajtuk, a jóízlés határain belül! A szép test öltöztet! Ha egy nőnek szép a teste, akkor legyen rá büszke és rakja ki nyugodtan a kirakatba!


Persze tehetnél fel képet, hogy megértsük konkrétan mire gondoltál. :)

2010. jún. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A farmer unalmas. :( Hordj más anyagból készült nacikat, amik mondjuk a fenekednél jobban tapadnak. ;)


20F

2010. jún. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hordj cicanacit,nah annál nincs szexibb:D
2010. jún. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!